Wpis z mikrobloga

świetny conversation starter.


@chwil0wyl0gin: Ale że co, ludzie zaczynają rozmowę od: "Zauważyłem że nosisz kwadratowy zegarek, co Cię do tego skłoniło?

Nie no, żartuję oczywiście, po prostu kwadratowe zegarki mi się kojarzą strasznie z damskimi choć ten akurat nie, ten ma śrubki na wierzchu zamiast szlachetnych kamieni.

U mnie mój ukochany tani Timex. Chyba nigdy nie docenię drogich zegarków.
aarahon - > świetny conversation starter.

@chwil0wyl0gin: Ale że co, ludzie zaczyn...

źródło: comment_1671362377iBIHMyH6MWmhCQeRdnQKUR.jpg

Pobierz
@aarahon: Jak tylko siadłem w fotelu to usłyszałem rozmowę ze stolika obok na temat swojego zegarka. Wiec odwróciłem się i włączyłem. W takich miejscach właściwie większość tematów to whisky, cygara, podróże, kobiety, auta, zegarki, itd.

Santos’a chciałem odkąd po raz pierwszy założyłem go na nadgarstek. Dokupiłem sobie tez pasujące okulary ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
co się #!$%@?ło w nadgarstku że nosisz sikora miedzy dłonią a stawem promieniowym?


@Man_of_Gx: czasem bransoleta jest luźniejsza i tak jest wygodniej. Stal ładnie się klei do skóry i wystarczy poprawić ją jak trochę za daleko "powędruje" a to że delikatnie "pływa" to akurat zaleta bo skóra pod bransoletą ma szanse oddychać. W seiko mam bransoletę której nie przestawię bez narzędzi więc mam takie dni jak jest ciasny i czasem po
@aarahon: Nie nosze bransolet bo mi się nie podobają, więc ch.. się znam. Mniejsza o to, czy kajdan, pasek, nato, sznurek od snopowiązałki nie da się nosić zegarka który przelatuje przez staw na dłoń i tyle.
Raz że sobie można zrobić krzywdę, dwa że może się wypiąć, trzy że źle to wygląda.



Gx