Wpis z mikrobloga

Dobra. Nie często wyrazam opinie o czymś co oglądam ale tu zazenowany jestem. #dahmer na #netflix powinien mieć max 6 odcinków bez tego miałkiego #!$%@? o budowaniu pomnika bo ostatnie 4 odcinki to oglądałem już na siłę mocno, nie wniosło to do fabuły nic a standardowo na siłę dołożony netflixowy światopogląd. Swoją drogą, lepsza historia nie mogła im się trafić xD
  • 4
@Truska1 owszem, napewno wyszło zgodnie z założeniem, bo gdyby było inaczej nie puścili by tego :) to że bylo powolnie i sennie akurat rozumie, i robiło to swego rodzaju klimat. Poprostu fabuła jak dla mnie zatrzymała się chyba w 6 odcinku żeby mignąć na chwilę w ostatnim. Nie było źle, jak dla mnie 6/10 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@niebenben: Zamiast edytować swój poprzedni wpis to go niechcący usunęłam, ale widzę, że zdążyłeś przeczytać więc ok :) Na pewno osobom, które cenią sobie wartką akcję ten serial nie przypadnie do gustu, bo faktycznie fabularnie dzieje się tam niewiele, ale mi osobiście bardzo się podobał pod wieloma innymi względami i mocno trzymam kciuki za Złote Globy.
@Truska1 hah nawet nie zauważyłem, niezły refleks ( ͡º ͜ʖ͡º) oo, dużo tu już robi kwestią gustu. Osobiście nic nie mam mu do zarzucenia i zaryzykował bym stwierdzeniem że byłem oczarowany aktorami i odwzorowaniem scenografii. Postać Jeffreya jakby hipnotyzowała