Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miraski moje drogie,
proszę zlitujcie się i pomóżcie.
Zacząłem niedawno jeździć jako kierowca taxi.
Chcę kupić sobie drugi telefon, którego będę używał tylko i wyłącznie do aplikacji Uber, Free Now, Bolt.

Jaki telefon za kilka stówek byście mi polecili?

Zależy mi na tym aby ten smartfonik był na maxa wydajny. Kompletnie nie zależy mi na aparacie, jakości wyświetlacza, pojemnej baterii i innych bajerach. Liczy się cena i prędkość działania internetu i płynność działania ww. aplikacji.

#smartfon #android

PS. Jeśli chodzi o pracę, jestem zachwycony wręcz! Dawno już powinienem to zrobić. Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek był aż tak szczęśliwy w pracy Będę tak pracować tak długo, jak długo pozwoli mi na to moje #sm #stwardnienierozsiane
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tibusiek: szczerze? Straszna posucha jest teraz jeżeli chodzi o tanie i wydajne smartfony. Jeżeli chodzi o nowe to bym coś szukał w kierunku realme 6,7,8 ale to pewnie jakoś 700-800zł. Natomiast jeżeli nie masz problemu z kupnem używki(mi nigdy w życiu smartfon się nie zepsuł, ale różnie bywa) to albo realme lubi jaki redmi note 8 pro za kilkaset złotych dostaniesz.

A baterii raczej mocnej w samochodzie nie potrzebujesz
@tibusiek: czeknij jakie motorówki z serii G dorwiesz ze snapem na pokładzie w założonym budżecie.

Jeśli potrzebujesz utlraszybkiego dostępu do sieci w dużym miescie, to może gdzieś jeszcze dorwiesz G50 5G, albo inny model 5G, ale czy na telefonie net musi #!$%@?ć szybciej niż 100mbit to dla mnie kwestia mocno dyskusyjna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dziękuje Wam, przede wszystkim z kimovil - nie znałem serwisu.
Realme 8 poki co jest faworytem.
Oczywiście możecie jeszcze coś podpowiedzieć, zakupu będę dokonywać jutro ((oo))
Realme mieści się w budżecie i wydajność też jest ok. A wygląd, bateria i cała reszta mnie nie obchodzą ¯\_(ツ)_/¯