Wpis z mikrobloga

Krytykujecie protesty, ale zapominacie o kilku czynnikach:
- nie pomagała żadna znacząca partia polityczna, każdej się podoba nowe prawo, kto wie nawet czy tamten ziomuś Lewicy nie dostanie przypadkiem nagany z centrali, bo nawet lewica ma nasz za bydło
- nie pomogły media poza gw Wrocław, wiec też wiadomo że mało kto poza wykopem mógł o tym słyszeć
- jest przed świętami, wiec masy lydzkie żyją teraz jak kupią karpia w sklepie, a nie że mogą jutro łowić karpie gołymi rękami w ramach ćwiczeń
- pogoda też dzisiaj nie pomogła, przy - 4 trudno zwrócić uwage postronnych przechodniów
- jeszcze za mało osób jest świadoma tych ćwiczeń, a część myśli że jak już byli w wojsku to ich to ominie.
- warszawa, wiadomo

Dlatego zebranie ponad 100 z 2 miast jest sporym sukcesem, i daje potecjał na przyszłość. Mam nadzieje że wszyscy się wymienili kontaktami i tym sposobem możemy dalej kontynuowac działalność w sposob bardziej skordynowany, usuwając przy tym dzisiejsze błędy, a nawet rakładać jakieś ugrupowanie polityczne. Jednym słowem jest git
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- nie pomagała żadna znacząca partia polityczna, każdej się podoba nowe prawo, kto wie nawet czy tamten ziomuś Lewicy nie dostanie przypadkiem nagany z centrali, bo nawet lewica ma nasz za bydło

a któryś z was łykopki napisał do jakiegoś polityka? albo nie wiem jakiegoś działacza społecznego, nie wiem do staśko xD? napewno by się znalazł jakiś ktoś kto by chciał, szczególnie że mieliście na to jakieś 2 tygodnie, a jakiś jan
  • Odpowiedz
a któryś z was łykopki napisał do jakiegoś polityka? albo nie wiem jakiegoś działacza społecznego, nie wiem do staśko xD?


@ps0lak: Przecież wszyscy byli za tą ustawą, to raz. Dwa, łykopki pisały, za co były też #!$%@?, bo jak śmią śmiać śmieć no i pewnie to jakaś sekretarka przeczyta no bo poseł nie czyta maila. XD
  • Odpowiedz
nie pomogły media poza gw Wrocław, wiec też wiadomo że mało kto poza wykopem mógł o tym słyszeć


@Prychol: u mnie w robocie na kilkudziesięciu pracowników o proteście wiedziała jedna osoba i byłem nią ja. Zajebiste bezstronne media #!$%@?, funkcja informacyjna spełniona. Będę o tym pamiętać jak będą żebrać o datki z reklam.
  • Odpowiedz
u mnie w robocie na kilkudziesięciu pracowników o proteście wiedziała jedna osoba i byłem nią ja. Zajebiste bezstronne media #!$%@?, funkcja informacyjna spełniona.


@NPC_358034: Masz bardzo mylne wyobrażenie. Rzadko kiedy media informują o tym, że "naprawdopodobniej odbędzie się jakiś protest", jeśli ten protest nie jest duży.
Media informują w takich przypadkach po fakcie i to zrobiły. To w gestii działaczy jest zorganizować kanały komunikacyjne i zainteresować ludzi.
Dla wielu wykopków
  • Odpowiedz