Wpis z mikrobloga

we wsi Przewodowo we wtorek spadła ukraińska rakieta przeciwlotnicza, w wyniku czego śmierć poniosło dwóch polskich obywateli.

ostatnio zostałem zminusowany za to pytanie, więc to chyba dobre pytanie!

oto ono:

kto najbardziej skorzystał w związku z tą sytuacją?

ja wiem, że to tragedia, prawdopodobnie "tylko wypadek" i w ogóle, ale to też element politycznej rozgrywki, na której ktoś zyskuje, a ktoś traci. No więc kto zyskał, a kto stracił?

ma ktoś jakieś ciekwe teorie, lub dane?

#przewodow #wybuch #wojna #ukraina #kiciochpyta
znajdesposob - we wsi Przewodowo we wtorek spadła ukraińska rakieta przeciwlotnicza, ...

źródło: comment_16713022419nprSVBbsoVPLQIul8c0MR.jpg

Pobierz
  • 17
@rejdek1989: no nie wiem czy cały, europa środkowo-wschodnia zyskuje. Rosjanie się wykrwawiają i tracą sprzęt. Oczywiście, możemy wyjść z taką tezą jeśli zakładamy, że po Ukrainie rosja chciała siać zamęt i eskalować w krajach europy środkowo-wschodniej, a mamy ku temu przesłanki.

@znajdesposob: nie wiem kto stracił, ale wiem kto mógł wiele stracić. To amerykanie.
@znajdesposob: nikt nie zyskał bo w szerszej skali to jest maleńki incydent, a karty są już dawno rozdane. I Ukraina i Polska wiedzą doskonale, że Polska nie może przestać Ukrainie pomagać, USA czy UK już dawno o tym zapomnieli, nawet ruskie pogrzały temat parę dni i tyle. Nic się nie zmieniło na scenie międzynarodowej.
U nas to jakieś Brauny czy inne Panasiuki będą to wyciągały, ale to plankton nawet w kraju,
kto najbardziej skorzystał w związku z tą sytuacją?


@znajdesposob: Nikt nic nie zyskal.
Wypadek ten zostal przemilczany i nikt zadnych dowodow nie pokazuje, bo sie jeszcze okaze ze to rosyjska rakieta tam wybuchla, tzn byly dwie rakiety ukrainska OPL i ruska wedlug tego, co wychodzi z analizy akustycznej itp