Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? polacy z BL'a to chyba rzeczywiście jest jakiś inny świat xD pierwsze zdanie który taki wypowie to patologiczne zezwierzęcenie się bluzgami w twoją stronę i obietnica zabicia mi rodziny, oczywiście po polsku xD nie wiem czy zwyczajnie mam pecha w sumie, ale tak sobie wyrabiając przez lata opinię grając w inne mmo i czytając takie komentarze na mmorpg.org.pl to polacy wcale się niewiele różnią od takich ruskich i powinni mieć razem z nimi osobne regiony, zmieńcie mi zdanie xD

#worldofwarcraft
  • 7
@Raisei-chan: 12 lat temu jak grałem w dodatek WOTLK, to Polacy po stronie hordy byli bardzo w porządku. Gra się starzeje, więc społecznośc też powinna być coraz starsza i przez to mądrzejsza. Chyba trafiłaś na jakiś pato margines :P
@Raisei-chan: Pytalem kiedys kilka osob ktore sie z Bla do nas przeniosly, ogolnie to BL jest dosc malym serwerem jak na wowa, spolecznosc a szczegolnie ta ktore np rajduje topke sie zna i kazda zmiana jest tam omawiana jak plotki, komentowana itp xD wszyscy wiedza o wszystkim ogolnje troszke dziwne ale zapewne trafilo ci sie poznac odchylencow jakis
wyrabiając przez lata opinię grając w inne mmo i czytając takie komentarze na mmorpg.org.pl to polacy wcale się niewiele różnią od takich ruskich i powinni mieć razem z nimi osobne regiony, zmieńcie mi zdanie xD


@Raisei-chan: @DominatorTerminator: Osoby z iq poniżej 80 mają bardzo duże problemy z nauką języków, dlatego w gildiach w których jest wiele narodowości (i nawet jeśli kaleczą angielski) jest bardziej kulturalnie. :)