Wpis z mikrobloga

@FELIX90: polecam z całego serca, miałem bb 41 i kilka tudorow bb58 (wracałem po pół roku do tego modelu, bo tęskniłem za nim jak sprzedałem). Bardzo dobrze wykonane zegarki w porównaniu z breitlingiem coltem to pod względem jakości wykonania/pracy koronki/bezela to niebo a ziemia (z superocean tez). W porównaniu z smpc300 (starsza wersja bez fal) tez wypada bardzo dobrze. Moim zdaniem na plus dla tudora. Z rolexow to mam tylko porównanie
@FELIX90: Posiadam i polecam ten sikor, jednakże starsze egzemplarze miały problemy z zacinającym i nie przeskakującym kołem daty. Nowsze egzemplarze podobno nie maja tego problemu. Czasami wrzucałem jako kontrole nadgarstków nawet kilka dni temu, oblookaj mój profil! Świetna alternatywa do vintageowego gmt od Rolexa
@FELIX90 Bardzo dobry zegarek, ale tak jak już wspomnieli koledzy dosyć gruby i ciężki. Ja mam porównanie z SMPc i na pewno Omega jest dużo wygodniejsza. Do Breitlinga Colta nie ma co porównywać. Inna liga. No i zdecydowanie jak kupować to tylko na bransolecie. NATO Tudora są świetnie wykonane, ale kosztują kilkaset złotych a można i dokupić aftermarketowe z Zuludiver albo Havestona.