Wpis z mikrobloga

tak #!$%@?, stali i czekali na Krysię... Idąc tą logiką to pani Janda musiała nie raz, i nie dwa, #!$%@?ć samochodem, może nie #!$%@? jak szpadel, ale podobnie do kolegi po fachu, pana Stuhra.


@jarezz: przecież ona w swoich oczach jest jedną z liderek opozycji, osobą opiniotwórczą, wrogiem władzy itd. tylko, że z jej zdaniem liczą się Grażynki po 60 a reszta ma ją w dupie xD dawno wygasał gwiazda która
@RumperPrumper: Nie wiem jaki kontekst, ale miałem przypadek wśród bliskich znajomych, co zadarli z PiSem. Codziennie rano w pracy witała ich policja i badanie alkomatem. I to nie jest normalne, bo pomijając kwestie dogodnosci, w oczach klientow, którzy to widzieli, ten człowiek był od razu spalony.
Nie wiem czy pamiętacie ale na początku pandemii ( wtedy kiedy ludzie myśleli że szczepionka ratuje życie) Janda po znajomościach zaszczepiła się ze znajomymi chociaż wtedy pierwszeństwo mieli ludzie z opieki medycznej bo wiadomo że oni najbardziej narażeni. Wtedy ta dość dobra aktora ale o moralności uwłaczającej zwykłemu człowiekowi jako gwiazda stwierdziła ze my jako plebs i lekarze oraz pielęgniarki jej nie interesują i po znajomości zaszczepiła się jako jedna z pierwszych