Wpis z mikrobloga

@Mistrszzz: Aiwa PX-E860K z lat 90, taki basicowy, za dosłownie 13 funtów z Cash Converters, jeszcze nowy w pudełku kupiłem, ktoś rozpakował ale nie użył bo wkładka była jeszcze zabezpieczona plastikiem a pasek taśmą klejącą. Robi robotę, ale nie jest idealny ze względu na brak regulacji nacisku, niby jest poniżej 5g ale tak czy tak powinno być w okolicach 1.5-2g - fajnie że automat i że nowa wkładka ale to
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: ja jeszcze jakiś czas temu, na początku 2021 kupiłem tego technicsa za 1400zl. Że złomu w Niemczech typek co sprzedawał naprawił. Nawet oryginalne zakrycie plastikowe ma xd teraz cena na allegro ~3000. Ale mega fajny, właśnie regulacja siły nacisku jest, pełen automat. Chociaż szczerze mówiąc słucham tylko dla klimatu, bo absolutnie nie jestem audiofilem
  • Odpowiedz
ja jeszcze jakiś czas temu, na początku 2021 kupiłem tego technicsa za 1400zl.


@Mistrszzz: No to graty, jak za taki sprzet to jak za półdarmo. Ja celuję w tego typu co SL1200, to już klasyk nad klasykami, zwłaszcza wśród DJ-ów.

Chociaż szczerze mówiąc słucham tylko dla klimatu, bo absolutnie nie jestem audiofilem


@Mistrszzz: No ja też właśnie audiofilem nie jestem, takie hobby sobie znalazłem żeby mieć co robić,
  • Odpowiedz
@Mistrszzz: Znam, szanuję i kocham ale przekraczają mój budżet na razie, szukałem Mettalici dla wujka w PL który winyle zbiera i niestety nic poniżej 30-35 funtów w dobrym stanie się nie trafia a na prezent nie chciałem kopii która ma stan ''Fair'' i podartą okładkę :D Z takich droższych albumów to utrafiłem kiedyś w charity shopie ''Guns N Roses: The Spaghetti Incident'' za 2 funty w niemal idealnym stanie a
  • Odpowiedz