Wpis z mikrobloga

@Mistrszzz: Aiwa PX-E860K z lat 90, taki basicowy, za dosłownie 13 funtów z Cash Converters, jeszcze nowy w pudełku kupiłem, ktoś rozpakował ale nie użył bo wkładka była jeszcze zabezpieczona plastikiem a pasek taśmą klejącą. Robi robotę, ale nie jest idealny ze względu na brak regulacji nacisku, niby jest poniżej 5g ale tak czy tak powinno być w okolicach 1.5-2g - fajnie że automat i że nowa wkładka ale to tyle
@MarianoaItaliano: ja jeszcze jakiś czas temu, na początku 2021 kupiłem tego technicsa za 1400zl. Że złomu w Niemczech typek co sprzedawał naprawił. Nawet oryginalne zakrycie plastikowe ma xd teraz cena na allegro ~3000. Ale mega fajny, właśnie regulacja siły nacisku jest, pełen automat. Chociaż szczerze mówiąc słucham tylko dla klimatu, bo absolutnie nie jestem audiofilem
ja jeszcze jakiś czas temu, na początku 2021 kupiłem tego technicsa za 1400zl.


@Mistrszzz: No to graty, jak za taki sprzet to jak za półdarmo. Ja celuję w tego typu co SL1200, to już klasyk nad klasykami, zwłaszcza wśród DJ-ów.

Chociaż szczerze mówiąc słucham tylko dla klimatu, bo absolutnie nie jestem audiofilem


@Mistrszzz: No ja też właśnie audiofilem nie jestem, takie hobby sobie znalazłem żeby mieć co robić, posłuchać klasyki
@Mistrszzz: Znam, szanuję i kocham ale przekraczają mój budżet na razie, szukałem Mettalici dla wujka w PL który winyle zbiera i niestety nic poniżej 30-35 funtów w dobrym stanie się nie trafia a na prezent nie chciałem kopii która ma stan ''Fair'' i podartą okładkę :D Z takich droższych albumów to utrafiłem kiedyś w charity shopie ''Guns N Roses: The Spaghetti Incident'' za 2 funty w niemal idealnym stanie a warty