Wpis z mikrobloga

@thorgoth: to zależy bo jeśli chcą zaatakować Ukrainę jak podają w mediach to powinni koncentrować siły na południu a jeśli dalej będą dokładać w Grodnie to zacząłbym się mocno obawiać bo jak mają zaatakować Ukrainę a będą wiązać dużo sprzętu tam to się nie będzie sklejać
  • Odpowiedz
@mial85: a juz cos konkretnego tam przeniesli? Na wczoraj byl moze jakis bieda batalion.

Takze poki co lejemy na nich. A jak cos odwala to ich pozamiatamy i uwolnimy Bialorus z pod rezimu.
  • Odpowiedz
@Aster1981: póki co przenieśli tam jakieś dodatkowe KamAZy ale w Baranowiczach jest duży ruch i dlatego pytanie czy wyślą stamtąd sprzęt na południe co będzie się spinało z tą ofensywą na Ukrainę czy będą jechać z tym na Grodno jeśli ustawią dodatkowe jednostki na Grodno to będzie czerwony alarm bo nikt by nie ustawiał dużych sił na północy gdy na południu ma ofensywę do zrobienia
  • Odpowiedz
@mial85: xD ignoruja zagrożenie a co my mamy zrobic mam postawic wojsko w gotowosci? przecież cale nato usa obserwuje ruch każdej mrówki w rosji i białorusi i miesiac przed atakiem na polske beda wszystko wiedziec a ty srasz.
  • Odpowiedz
@artiom143: wykopki pokazały że 30 dniowe ćwiczenia to dla nich za dużo jak myślisz co stanie się jeśli się dowiedzą że ruscy zaatakują z Białorusi? Spakują się i będą lecieć jak najdalej fala emigracji będzie gigantyczna a skąd mięso armatnie brać?
  • Odpowiedz
@artiom143: dlatego robię co mogę i we własnym zakresie monitoruje sytuacje i nie siedzę jak wykopki w błogim przekonaniu że media mnie poinformują o wszystkim jeszcze z miesięcznym wyprzedzeniem
  • Odpowiedz
@artiom143: niestety nie mam dostępu do lepszych danych więc bazuję na tym co znajdę w internecie plus mam znajomych na Podlasiu z którymi się kontaktuję może to niewiele ale zawsze coś i nie to nie tylko mapki z Twittera i Onet maltretuję Googla mnóstwem zapytań
  • Odpowiedz
@mial85: no własnie ale skąn wezmiecie ten sygnał? z onetu, czyli w tym samym czasie co reszta polaków wiec sobie nie wyjedziesz a po drugie smieszny jestes ze myslisz ze rosja zaatakuje polske z bialorusi xD przeciez oni by zostali zjedzeni, nato by ich rozjechalo z 3 stron. od zachodu, od północy litwa/łotwa i z poludnia razem z ukrainskim wojskiem. A po drugie to ile lat rosja planowała atak na
  • Odpowiedz
@artiom143: Daj sobie spokój, gościu jest żałosny i nakręca siebie i innych. Nikt nawet nie myśli aktualnie o jakimś nowym ataku Rosjan na kraje NATO, ba oni dyskutują czy realny jest atak Rosji i Białorusi na północą cześć Ukrainy. Daj sobie z nim spokój xD ja go zablokowałem i tobie też polecam.
  • Odpowiedz
@mial85: no ale tam nie maja zadnych duzych sil.

Natomiast jakas glupota bylaby na nasza korzysc, bo bysmy wjechali z miasja wojskoawa na Bialorus i posprzatali rezim. Poptatofuhrer o tym wie i nie odwazy sie na zaden powazniejszy incydent.
  • Odpowiedz