Wpis z mikrobloga

Anon 30 Ostrów Wielkopolski

Zgłoszenie 4875075cd8b13def z dnia 2022-12-15 19:32:37

Imię: Anon
Wiek: 30
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Kim jestem?
Zwykły facet, spokojny, realista introwertyk, szczery, lojalny, otwarty, odpowiedzialny, konkretny, zdecydowany, zero-jedynkowy, przyzwoity, kulturalny, miły, asertywny, szanujący czyjeś zdanie, nie oceniający po wyglądzie.

Wygląd
Szczupła budowa ciała, 176cm wzrostu, 72kg. Wysportowane nogi, dobra kondycja fizyczna, brak kraty na brzuchu :D

Zainteresowania
Wielki fan piłki nożnej i ogólnie sportu. Serialomaniak słuchający bardzo różnej muzyki w zależności od nastroju (nienawidzę disco-polo). Lubię długie rozmowy sam na sam, spacery, jazdę na rowerze, spotkania na neutralnym gruncie, żeby zwiedzić miasto lub po prostu pochodzić na świeżym powietrzu. Uwielbiam góry i aktywne spędzanie czasu na urlopie, nie lubię morza i wylegiwania się na słońcu.

Czego oczekuję?
Chciałbym znaleźć kobietę, która będzie moim najlepszym przyjacielem. Człowieka, któremu mogę zwierzyć się z najgłębszego sekretu i być pewnym obopólnego zaufania. Nie lubię związków w starym stylu gdzie jeden i drugi jest kontrolowany i zamknięty na klucz. Cenię sobie wolność i nie traktuje każdego wyjścia z koleżankami/kolegami jako potencjalnej zdrady. Myślę, że znalezienie osoby, z którą można jednocześnie kochać się cały dzień i pozwolić wyjść na cały dzień jest bardzo rzadkie, ale tak właśnie to sobie wyobrażam. Zbudowanie relacji na bezwzględnym szacunku i szczerości. Nie interesuje mnie kompletnie przeszłość, o ile nie masz dzieci z poprzedniego związku to masz czystą kartę, nawet jeśli byłaś już w 20 związkach, nie ma to dla mnie znaczenia. Każdy człowiek dojrzewa mentalnie na swój sposób, liczy się tylko teraźniejszość i przyszłość.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Ciężko powiedzieć, pewnie dzień wolny w środku tygodnia i spędzenie go razem od rana do wieczora, a nie tylko w weekendy. Tylko tyle i aż tyle.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub cywilny, dzieci nie chce, alkohol sporadycznie i w małych ilościach, papierosów nie toleruje, reszty tym bardziej.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonyostrowwielkopolski #mirekszukamirabelki
  • 24
via MirekSzukaZony
  • 0
@notsuspicious-:

Piszę anonimowe anonse na MirekSzukaZony w celu znalezienia interesującej kobiety :-) tinder to szlam, Badoo większość samotne matki, reszty nie znam. Może tutaj będzie jakiś odzew, to nic nie kosztuje, warto spróbować :-) jeśli ktoś bedzie chciał napisać to się odezwie :-)
@MirekSzukaZony: wiesz że się nie zgodzę;) serio ja zrobiłam come back po #4 latach i faktycznie wtedy było tragicznie. Teraz jakby lepiej . 3 też mam przed zerem ale jestem mega pozytywnie zaskoczona;) można poznać fajnych konkretnych facetów , od razu chcą się umówic i spotkać i no pozytyw, także też byłam sceptyczna ale spróbuj imo
via MirekSzukaZony
  • 1
@magjow: skoro tak mówisz to może spróbuję, ale na wiosnę :-) nie jestem po prostu przekonany, że znajdę tam osobę, której szukam, bo wiem, że ludzie z podobnym charakterem do mojego raczej nie korzystają z tego typu portalu :-)
Choć tutaj na razie odezwał się tylko jakiś frustrat, który pisze, bym się nie żenił i nie marnował życia oraz poszedł na siłownię xD
@MirekSzukaZony: no właśnie,daj sobie spokój. Ja też tu miałam ofertę i było parę zboków, oferty typu fwb i inne , gdzie miałam mega konserwatywnie napisane że not interested in ;) no więc myślę że tutaj są dość specyficzni ludzie co może tak klikać bardziej wolą niż żyć w realu i szkoda czasu ;) serio. Ja zawsze wolę na żywo niż te czaty tym bardziej że zazwyczaj źle w takiej pisaninie wypadam
via MirekSzukaZony
  • 3
@magjow: Wiesz co, nasza perspektywa jest totalnie różna i nieporównywalna. Załóż sobie tindera jako facet i zobaczysz jakie to fajne :D nie jestem idealny, ale doskonale sobie zdaje sprawę z tego, że do każdej kobiety leci taki spam, że większość wiadomości po prostu znika, nie chce im się tego nawet czytać i przeglądać. A ja nie mam ochoty brać udziału w wyścigu szczurów. Podchodzę do tego na spokojnie, dla mnie liczy
@MirekSzukaZony: nie no pewnie rozumiem jak najbardziej, też swoje wstawiłam niechętnie ale co można zrobić ¯\_(ツ)_/¯ chłopy to wzrokowcy więc pewnie bez foty to same oferty ons by były:/ no ja też nie jestem super szczęśliwa że tam muszę świecić ryjem ale nie mam zielonego pojęcia dlaczego świat idzie w tą stronę a my musimy iść na takie bolesne kompromisy ale jak już się widzisz na żywo to jest zawsze mega
via MirekSzukaZony
  • 3
@magjow: Cieszę się, że jesteś zadowolona, o to w tym w końcu chodzi. Jednak spytam, skoro wszyscy są fajni, inteligentni i w ogóle super to czemu nadal tam jesteś i żadnego nie wybrałaś?:D nie dowalam się teraz tylko pytam z ciekawości, bo "samo chodzenie na randki, bo to jest fajne" jakoś nie brzmi, żebyś kogoś szukała na poważnie i dla mnie np. jest to strata czasu, żeby sobie chodzić non stop
@MirekSzukaZony: no przyczyny są różne czasem nie ma fal jak śpiewa dawid Podsiadło. To że ktoś jest fajny czy ma dobry zawód to obiektywne spojrzenie a to czy jest vibe to inna sprawa:) czasem to ktoś mnie potem oleje w sensie napisze dzięki cześć itd czasem ja no i tak to wygląda
@Boopek: co się go czepiasz ? A co 1.76 to jest jakaś choroba? Normalny wzrost w tej szerokości geograficznej, przeciętnego białego mężczyzny. Serio jakby to był problem jakiś już szczujecie chłopa