Wpis z mikrobloga

Też się pochwalę nową zabawką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czaiłem się na Thumba od dłuższego czasu, ale po zeszłorocznych podwyżkach cen nowych Warwicków nie wybaczyłbym sobie wydania takiej kwoty na kolejny bas. A z dwudziestoletnimi używkami nigdy nie wiadomo.

Udało mi się wyrwać starszy model z showroomu w bardzo dobrej cenie. Zero śladów użytkowania. Co prawda gryf klonowy a nie wenge albo ovangkol, ale nie mam z tym problemu.

Brzmi świetnie, zwarto. Świetny środek, góra nie kłuje w uszy jak w Ibanezie ATK. Jakiś rok temu kupiłem Ibaneza SR1205 z gryfem z wenge, topem z ovangkolu i Big Singlami, żeby zasymulować brzmienie Thumba mniejszym kosztem, ale Thumb brzmi po prostu lepiej. W SR muszę się bardziej nakręcić gałkami żeby znaleźć znośne brzmienie, a tutaj wszystko pasuje niezależnie od ustawień.

Zdjęcie znowu obróciło, nie wytrzymię...

#gitarabasowa
Pobierz Drzejzi - Też się pochwalę nową zabawką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czaiłem się na Thumba od dłużs...
źródło: comment_1671135788RoEBX9joEO2fAHbt5cOiec.jpg
  • 6
@OstroS: Chciałbym grać bardziej pro, ale w tej chwili nie mam na to zbyt wiele czasu.

Parę lat temu rozkręcałem zespół DiscoPogo https://soundcloud.com/discopogo/hejty Zdarzały się jakieś pojedyncze koncerty za koszt dojazdu albo piwo.

Niedawno wleciało zastępstwo na koncercie. Kilka lat temu podczas kupowania Fendera, basista pracujący w sklepie muzycznym skojarzył mój poprzedni zespół i mnie zapamiętał. Odezwał się po paru latach żeby go jednorazowo zastąpić. Fajne doświadczenie grać koncert po trzech