Wpis z mikrobloga

@JonWelder: Poszukuję nowego TV do salonu. Odległość od kanapy 4 m. TV do oglądania filmów ( Netfilx, HBO GO, itp.) i sportu, sporadycznie granie na PS5. Proszę o pomoc w doborze wielkości TV (65 czy 75 cali) oraz poleceniu najlepszego TV do 6000 zł ( jeśli coś się znajdzie wartego dopłaty kilkuset złotych do tej kwoty to jest taka możliwość). Na ten moment znalazłem dwa pasujące TV:
- SONY XR-65X90K
- Samsung Neo QLED QE65QN85BAT

#telewizory #sony #samsung
  • 2
  • Odpowiedz
@JonWelder: na tą odległość minimum 75 cali a nawet powinien być większy. Z 75” masz do wyboru samsunga 75q80b i Sony 75x90/93 (cenowo 6,5-8k zależy od aktualnych promocji). Niższe modele będą dużo słabsze a niedużo tańsze. Ewentualnie przysun kanapę i bierz 65”
  • Odpowiedz
@JonWelder: Stanowczo odradzam Sony… seria xf, xh, xr to totalny syf, Sony totalnie nie ogarnia softwaru do tych telewizorów…. Przez bardzo długi czas byłem zadowolony ze swojego xh90 aczkolwiek mam wrażenie ze z każdym dniem jest gorzej, telewizor zawiesza się i restartuje w randomowych momentach , zanika dźwięk również… oficjalny sprzedawca tej marki nie specjalnie chce cokolwiek zrobić zwalając na to ze mam podpięte złe ps5 które go wywołuje ten problem
  • Odpowiedz