Wpis z mikrobloga

#yerbamate chciałbym kupić sobie fajną bombaską bombille i zapas herbatki na jakiś miesiąc, gdzie polecacie kupić? Fajnie jakby można było z 5 rodzajów na spróbowanie w jednym miejscu.
Jeśli chodzi o te sprawy to można powiedzieć, że jestem jaroszem, ale nie obawiajcie się że jakiś smak może być dla mnie zbyt wymagający, nie słodzę herbaty już z 10 lat więc jestem gotów na doznania smakowe goryczy. Jakieś najpopularniejsze takie żeby też nie wydawać kroci
Pobierz
źródło: comment_1671120704uEs4dWJ4CWuhTMtV95rYyc.jpg
  • 9
@Elemelas: fajny tani zestaaw, te rurki są po 20zł
a 100g to chyba na 2 zaparzenia co? ile wchodzi do kubka 300ml gramów? to w 2 dni wypije xd
polecisz jakąś jeszcze do tego zestawu ale tak całą torbę od razu? W oczy mi się rzuca amanda, jest zestaw 3 torby za 60zł. Fajny sklep, nie za drogo i ogromyn wybór.
@wylisiony_afrowiorek: No jakoś na 2 zaparzenia powinna starczyć paczka 100g. Moje ulubione yerby to FD La Especial, Kurupi (prawie każda), La Selva Pomelo, La Selva Naranja, El Moncayo Compuesta ale pamiętaj, że to co smakuje mi niekoniecznie musi smakować Tobie. Najlepiej kupić kilka zestawów takich próbek i samemu sobie wyrabiać smaki