Wpis z mikrobloga

@supra107: Discord w porównaniu do chociażby googla nie agreguje tak dużo prywatnych danych. Jedyne co mogą o mnie wiedzieć to telefon który podałem dobrowolnie i wiadomości na czacie gildyjnym z gry, jestem w stanie to zaakceptować. Google nie dość że wie o tobie wszystko, połowa użytkowników nawet nie jest świadoma że cały czas udostępnia dane o lokalizacji i wyszukiwaniach to w dodatku zasypuje Cię reklamami ( ͡º ͜ʖ͡
@mowilemzewroce: Discord przechowuje wszystkie dane które wrzuciłeś na ich serwery. Każda wiadomość, w tym wiadomość prywatna. Usuwając wiadomość z serwera ona nadal zostaje w ich bazie danych. Jeżeli usuniesz swoje konto, wszystkie wiadomości prywatne które prowadziłeś zostają widoczne. Żadna wiadomość nie jest szyfrowana E2E, wszystkie wiadomości są dostępne do odczytu dla zarządu Discorda, w tym wiadomości prywatne. Do tego Discord wprowadza cię w fałszywe poczucie prywatności abyś dawał im jak najwięcej
supra107 - @mowilemzewroce: Discord przechowuje wszystkie dane które wrzuciłeś na ich...

źródło: comment_1671109743E4bPjU5MbesDvAb3Hyr0Qo.gif

Pobierz
@Seif: Mam discorda nitro (teraz classic się nazywa) od 2017 i bardzo mnie to śmieszy że mój classic kosztuje 10pln na miesiąc a basic, który ma mniej funkcji 14pln na miesiąc xD Jak mi zwiększą cenę albo zmuszą do zdegradowania do basica to anuluje suba