Wpis z mikrobloga

Noob question here. Jakie aktywności opłaca się teraz robić?
Mam 336ilvl ukonczylem główna kampanię, odblokowalem world questy, na razie robię normale, potem jak już wbije ilvl hcki, potem może jakieś casualowe mythici, może jakieś raidy, ale co oprócz tego mogę robić? Repa w tych 4 klanach i bicie renown?
Widziałem jakiś nowy system crafting, chyba, ale nie ogarniam tego póki co xD
#wow #worldofwarcraft
  • 7
@dokutwyjendzy: Z 336 mozesz spokojnie isc na m0, z pugiem moze byc ciezko, musialbys popytac w gildii. Generalnie ilvl z world questow i rare mobow sie skaluje, tak samo weekly quest Aiding the Accord.

Zobacz sobie to

https://www.icy-veins.com/forums/topic/70137-tamas-dragonflight-helper-weakaura-to-do-list/

Masz weekly eventy jak Trial of Water, trial of elements, community feast, masz bardzo rozbudowany crafting, no sporo jest mozliwosci xd
@Xemioza: spoko dzięki, trzeba będzie poczytać xD trochę #!$%@? tego, jak zawsze, trudno się połapać by nie ominąć istotnych rzeczy. Te eventy gdzieś w stolicy dostanę? Są jakoś te questy oznaczone specjalnie czy muszę po prostu wiedzieć gdzie to jest XD
@dokutwyjendzy:

Na nie nie ma questow, poprostu musisz podleciec na mapie, masz grupy w Group Finder -> Custom i wpisujesz „trial” i masz te weekly co wymienilem, jedna jest w oszran(w tej drugiej krainie xd) plains a druga w taldraszus w tej innej linii czasowej, masz tez siege w 1 krainie i community feast w azure.

No i ofc world quest u Wrathiona i Seby zeby oddac klucz.

W srode i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dokutwyjendzy: powbijaj renown poprzez resztę side questów. I czytaj rewardy jakie zdobywasz. Na odpowiednich poziomach 3-5 odblokowują się te ewenty z tych reputacji. Community feast na 3 poziomie masz u Tuskarr. Wtedy będziesz widział taki Ala wikingowy róg (to są właśnie ewenty.)