Wpis z mikrobloga

  • 0
#wojna #ukraina pamiętajcie jednak, że oprócz trolli i agentów ruskich jest w Polsce wielu agentów i trolli Ukraińskich. Zdrowy rozsądek Polacy. Tylko tyle. Wiadomo kibicujemy słabszemu.
  • 13
  • Odpowiedz
Wiadomo kibicujemy słabszemu.


@Ejdolf: ja kibicuję niepodległemu państwu, które zostało zaatakowane. Kibicuję społeczeństwu, które chciało coś zmienić i zwróciło się w stronę cywilizacji zachodniej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@shmatshiage konto założone 9 miesięcy temu. Wpisy pro wojenne, krytykujace wolnosć słowa w Polsce. Własnie o takich jak ty trollach ukrainskich i agentach pisze. Dobrze że szybko się przedstawiłes. O ruskich nie wspomne bo to podobny poziom. Opuście Polskę i Polski internet.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Nieszkodnik nigdy. Kibicujemy Ukrainie. Rosja nigdy nie będzie naszym przyjacielem. Ale nie możemy dac się rozgrywac agenturze i trollingu jednych i drugich. O spokój i rozsądek proszę Polaków. Nie wszystko co w TV i internecie jest prawdą.
  • Odpowiedz
@Ejdolf: w sensie? Że konto od niedawna? Wcześniej byłem tu na innym 14 lat (wstyd się przyznawać). Usunąłem konto, ale później r0sja zaatakowała Ukrainę, tutaj było bardzo dużo i bardzo szybko sporo informacji, np od Aryo lub Mikusia. I konto założyłem na nowo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@G1G1G1 sorry nie do Ciebie. Pomyłka. Ja tez kibicuje niepodleglemu panstwu. Ukrainie. Ale btw. To nie znaczy że nas sluzby i trolle ukrainskie i rosyjskie nie " rozgrywaja"
  • Odpowiedz