Wpis z mikrobloga

Sprawa zaczalem sie interesowac od 2012 roku i przez pierwsze kilka lat obstawialem Pawla i znajomych. Niekoniecznie, ze byli sprawcami, tylko cos wiedza. Potem obstawialem jakichs trojmiejskich sutenerow i polswiatek. Potem zwiodl mnie Szostak Patrykiem (zwiodl, bo sie kompletnie skompromitowal druga ksiazka i bitwa z Rutkowskim i matka). Ostatnie lata to rezygnacja i przekonanie, ze sprawa sie nie rozwiaze. Nigdy nie przemawiala do mnie hipoteza przypadkowego sprawcy, a tym bardziej recznika.

Powinienem byc zadowolony, ze moj pierwszy strzal jest weryfikowany na powaznie, ale wlasnie. Jakos nie jestem. Przez te wszystkie lata czytalem dyskusje i analizy ludzi, ktorzy na podstawie chronologii wydarzen wykazywali, ze Browar z tym nie ma nic wspolnego i brzmialo to przekonujaco. Tak samo zreszta Patryk. Mam nadzieje, ze naprawde cos na niego maja i wkopal sie przy okazji recznika, a nie jest to proba zmuszenia go do przyznania sie bez twardych dowodow. Bo proces poszlakowy moze nie doprowadzic do skazania.
Albo to szachy 3D i teraz sa obserwowani faktyczni podejrzani.

Swoja droga, pamieta ktos z okolic 2013 roku taka strone, zrobiona w bardzo prymitywny sposob, moze w HTML, gdzie autor analizowal sprawe Iwony Wieczorek oraz Krzysztofa Olewnika? To byly bardzo poglebione analizy, sprawa Olewnika na wiele stron i ze wszystkimi detalami i poszlakami wskazujacymi na sprawcow.
Cytowal tez fragmenty ksiazki Bohdana Lacha na temat napasci, podpierajac sie tresciami stamtad i dopasowujac okolicznosci argumentowal, ze to byla przypadkowa zbrodnia w parku i sprawca skutecznie ukryl cialo przed pierwszymi poszukiwaniami policji, ktore byly bardzo niedbale i wybiorcze.
Niestety strona zniknela, a byla prawdziwa kopalnia wiedzy. Tak jak zniknelo male kameralne forum poswiecone tylko Iwonie (nie gp24.pl) gdzie byli nawet znajomi rodziny Iwony i wymieniano wiele cennych informacji niekoniecznie bedacych w obiegu. Byly tam nawet osobne na dzialy na watki dotyczace recznika, znajomych, itd.

Czy to potwierdzone, ze facet od trzech kubkow jest recznikiem?
#iwonawieczorek #kryminalne #997 #polska
wilku88 - Sprawa zaczalem sie interesowac od 2012 roku i przez pierwsze kilka lat obs...

źródło: comment_1671034860yXLsxFngqSUARdsxOjwXrK.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@wilku88: Ale Patryk i ekipa też kręcili, nie zgadzały się godziny i miejsca, miotali się i zmieniali zeznania. Ja nie stawiałbym na przypadkowego mordercę. Ze statystyki wynika, że musiałaby mieć przeogromnego pecha. Tzn. zbrodnia być może w afekcie, ale zrobił to ktoś z otoczenia. Zwłaszcza, że Iwona budziła emocje, miała burzliwe związki (a Patryk to przecież jej daleki kuzyn), a to całe jej wyjście i obrażenie się feralnej nocy też o
  • Odpowiedz
@rochto: dyskutowalem z gosciem, ktory wykazywal, ze w okolicach, gdy ostatninraz byla widziana to byl juz w domu. Logowania BTSow wcale nie swiadcza o tym, ze byl wtedy w parku.
  • Odpowiedz
Powinienem byc zadowolony, ze moj pierwszy strzal jest weryfikowany na powaznie, ale wlasnie. Jakos nie jestem. Przez te wszystkie lata czytalem dyskusje i analizy ludzi, ktorzy na podstawie chronologii wydarzen wykazywali, ze Browar z tym nie ma nic wspolnego i brzmialo to przekonujaco. Tak samo zreszta Patryk. Mam nadzieje, ze naprawde cos na niego maja i wkopal sie przy okazji recznika, a nie jest to proba zmuszenia go do przyznania sie bez
  • Odpowiedz
to coś o co się ostro pokłócili


@salcefrytki: Niuansów sprawy kłótni nie znam ale ktoś na tagu pisał, że to nie była kłótnia tylko jakiś randomowy antyperspirant w aktach tak wpisał. Chodziło o to, że Iwona była zdenerwowana przez cały wieczór.

swoją drogą to też hit że śledczy nie potrafili z dwójki dzieciaków wydobyć prawdy


@HlHl: Dalej twierdzę, że oni niewiele wiedzą co się stało a byli po prostu wygodnym
  • Odpowiedz