Wpis z mikrobloga

@EminencjaAbstynencja:

Od uja, przynajmniej gdy jeszcze grałem w tą kupa gierkę rok temu (a patrząc na reddita to jest nawet gorzej). Koncepcja jest bardzo fajna ale ilość cheaterów oraz obietnice z dupy nikity (celowo z małej) + ślamazarne tempo wprowadzenia zmian skutecznie mnie do gry zniechęciły. A początkowo byłem tak nahypowany, że kupiłem EoD (na przecenie, ale ból pozostaje)...
  • Odpowiedz
@EminencjaAbstynencja: Realnie spotkałem raz. Koleś nawał przez tekstury.

Podejrzenia? Wiele razy. Ciężko stwierdzić, bo nie ma kill cama, a grałem dużo z typem co takie cuda odwałał (filmiki dawał lepszych akcji), że mam mieszane uczucia :) Gra jak każda.
  • Odpowiedz
@EminencjaAbstynencja:

Powiem ci tak graj w grę jaką ci się podoba bo obecnych czasach już niemal wszystkie gry są przesiąknięte toxic comunity.. i cziterami.

Z toxic możesz częściowo rozwiązać problem jak uda ci się stałą ekipę zebrać... Żebyś randomów nie dostawał...

Opcjonalnie drugie wyjście które raczej ci się nie spodoba graj w gry 1 na 1
Tylko tutaj nie ma dużego pola do wyboru
Albo karcianki albo strategie.

A no i
  • Odpowiedz
@EminencjaAbstynencja: możesz dote bardziej rozbudowane niż lol a jak ci się moba typ gry przejadł to z karcianek magic the gathering albo ten uproszczony od Blizzarda.

Jest jeszcze taka niszową gierka duelyst też się fajnie gra. I nie zajmuję dużo czasu potyczka 1na1

Ja narazie mam dość esportu
Teraz grafika się uczę i na programowanie chcę pójść.

Zresztą i tak już nie ma w co grać coraz bardziej ułomne gry wychodzą
  • Odpowiedz
@EminencjaAbstynencja: no wiem właśnie o tym mówię w grach za 200-300 zł jest lepiej ale też mniejsze comunity coś za coś...

Opcjonalnie utonąć w mmo które nie wymaga dużych gildii.
Tylko nie f2p bo gorzej niż Dota:/

Diablo 4 za pół roku.
  • Odpowiedz
@EminencjaAbstynencja: spędziłem w tej grze ~1,5k godzin i kupiłem EoD więc naprawdę wiele jestem w stanie Nikicie wybaczyć, optymalizacja, bugi itd. Ale jednak za dużo to i świnia nie zeżre. W Tarkowie jest od #!$%@? cheaterów, zwykłych tępych #!$%@?ów z aimbotem czy lewitujących 20 metrów nad mapą może i tak często się nie spotyka, ale prawdziwym rakiem jest Radar, czyli odpalana na drugim komputerze mapka pokazująca dosłownie wszystko, od graczy po
  • Odpowiedz