Wpis z mikrobloga

Daj ludziom żyć i #!$%@?ć się o co chcą, to są ich gusta


@mamabijeatataniezyje: W zasadzie masz rację. Powinienem być bardziej empatyczny i zrozumieć jak ważne dla ciebie jest dowartościowywanie się kosztem innych i jak dzięki temu napompujesz sobie ego. Wybacz przyjacielu. Jeśli to jedyna droga na poprawę samooceny to rób tak. Ale może warto poszukać innej drogi?
  • Odpowiedz
@vladowme: a wy przyczepiliście się do mnie, jakbym siedział i płakał, bo ktoś nosi takie, a nie inne ciuchy. Za bardzo emocjonalnie to odbieracie. Napisałem sobie komentarz przy sraniu, zapomniałem o tym i poszedłem do pracy a wy siadacie na mnie, jakbym tu #!$%@? walczył o jakieś prawa do ubierania tylko tego, co ja chcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Alnimak: Co ty bredzisz wariacie? Co ma wspólnego ubiór i styl do patologii? Twój łeb na pewno nie funkcjonuje prawidłowo. Kobiety się różnie ubierają i mają różne style. Widać że gówno wiesz, a udajesz jakiegoś znawcę.
  • Odpowiedz
Co ty bredzisz wariacie? Co ma wspólnego ubiór i styl do patologii? Twój łeb na pewno nie funkcjonuje prawidłowo. Kobiety się różnie ubierają i mają różne style. Widać że gówno wiesz, a udajesz jakiegoś znawcę.


@radzioso532: ale ty jesteś toksyczny xD Chciałem ci w sumie odpisać coś sensownego, ale mam wrażenie że nie warto, bo i tak nie zrozumiesz skoro nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem tego co napisałem, insynuujesz mi
  • Odpowiedz