@JanRouterTrzeci: pewnie tyle samo co przygłupów zarabiajacych 15k w korpo, którzy bronią się dobrą gadką i zrzucaniem odpowiedzialności na innych, jednocześnie nie potrafiąc napisać apki wielowątkowej ¯\_(ツ)_/¯
Wylot 2+2 #wizzair z #itaka bombelki 2 i 4 lata. Ma ktoś doświadczenia jak można się spodziewać przydziału miejsc w samolocie? Wrzucą wszystkich razem czy jakoś podzielą? ( ͡°͜ʖ͡°) #podroze
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link