Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mircy, pomóżcie. Jestem w związku od trzech lat z facetem, ogólnie niby wszystko spoko, ale... Mirek ma nietypową relację z przyjaciółką. I żeby zaraz nie było ironicznych "o nie, facet w związku ma przyjaciółkę płci żeńskiej, straszne", bo przyjaciół i przyjaciółki trzeba mieć i nie mam z tym problemu ale mimo wszystko relacja ta jest dla mnie niekomfortowa, poniżej kilka przykładów:

- niechętnie przyznaje się do tego, że się z nią umówił (zazwyczaj zrobi to jak sama zapytam jakie ma plany, nigdy z wyprzedzeniem, na początku związku okłamywał mnie w tej kwestii i nie zawsze mówił prawdę, potrafił ściemnić, że idzie do kolegów a wydało się po czasie)
- jak się spotykają to zawsze chleją alko
- raz przyłapałam go na oglądaniu jej zdjęcia w sukience, jak siedział na kiblu
- niby w żartach potrafi jej napisać, że ma fajne cycki
- potrafi jej napisać "że dla niej zawsze ma czas"

To kilka przykładów. Teraz spotykają się bardzo rzadko, kiedyś dużo. Dla mnie czasami wygląda to tak jakby on się w niej podkochiwał zasłaniając się, że to tylko przyjaźń i oni taki mają kontakt. Zawsze mnie wyśmiewał gdy zaczynałam ten temat. Czy powinnam była już dawno #!$%@?ć czy może jestem nienormalna, mi nigdy nie napisał, że dla mnie zawsze ma czas tak dla kontrastu :)

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6398befc7a12ddf1648444e0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6