Wpis z mikrobloga

@RikBig: Rzeczywiście, gra aktualnie lepiej niż gość, który jest w depresji od czasu śmierci syna, jest się czym cieszyć. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@derbonobo: Tylko fanboje Ronaldo uważali że Ronaldo był kiedykolwiek lepszy niż Messi. Pamiętam jak rok temu była podnieta gdy wrócił do Premier League i strzelił 2 gole w debiucie.
@srebrny_serfer: @Mikka: @RikBig: Messi nigdy nie uprawiał takiej wirtuozerii na boisku jak CR7, a to nie jest wymierne osiągami (chociaż CR7 ma więcej goli w sumie, za to LM10 ma więcej asyst). ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie CR7 jest górą, nie tylko z racji osiągów, ale i tego, jakim jest człowiekiem, jak traktuje innych graczy i fanów (co Messi odpieprzał choćby w ostatnim meczu
nie tylko z racji osiągów, ale i tego, jakim jest człowiekiem, jak traktuje innych graczy i fanów


@derbonobo: Mówisz o gościu, który wysrał się na swój klub, odmawiając treningów próbując wymusić transfer, a jak nie wyszło to obrażał się i wychodził ze stadionu gdy siedział na ławie po czym na koniec obsmarował swój klub publicznie w mediach, zdradzając w ten sposób swoich kolegów z boiska i kibiców? Aha xD

Messi nigdy
@Mikka: Obu przyglądam się od kilku lat. ¯_(ツ)/¯ A co do manifestacji Ronaldo wobec TRENERA (na reszcie się to odbiło, prawda, ale nie w nich była wymierzona), to jest to imho bardziej kwestia polityki, a nie stosunków międzyludzkich, zresztą wynikało to z tego, od czego zaczęłam – on się załamał po śmierci syna, a oni go #!$%@? na dalszy plan, bo gorzej gra, zamiast mu pomóc, dać okazję do oczyszczenia
@Mikka: No wiem, po tym jak zmarło mu dziecko i nie dostał wsparcia w klubie. ¯_(ツ)_/¯ Jego synek zmarł bodaj w kwietniu, to było przed całym początkiem afery i jego kłopotów z formą.