Wpis z mikrobloga

@lukratywny: pro m1 prawie niczym się od air nie różni, ale i np. ma touchbar zamiast f1-f12 (który większość ludzi krytykuje). Jeśli Pro, to tylko z M1 Pro/Max, ale to overkill do użytkowania na co dzień (chociaż wygodniejsze, przez chociażby więcej portów)
  • Odpowiedz
@lukratywny: mam Air'a i Pro (14) oba z M1
Air lżejszy, bardziej kompaktowy ale Pro lepszy ekran i dłużej na baterii + w pro wiatraki (chociaż M1 w Air zapieprza tak, że throttling chyba się nie zdarzył albo nie wpływa na użytkowanie). Wiatraków w Pro nie słychać
  • Odpowiedz
@lukratywny: Jakby co to PRO 13 calowy ma jeszcze stara obudowę, 14 i 16 ma już nowa i jakbyś się mial decydować to lepiej wziąć nowa. No i jeśli chcesz mieć normalny układ klawiatury to Angielski USA polecam, ale wygoogluj sobie jakie są zanim wybierzesz żeby nie było zdziwienia. Ja mam 14 i na razie sobie chwale, ma fajna kwadratowa obudowę i się go dobrze trzyma i użytkuje bo jest idealnie
  • Odpowiedz
Ja mam 13 M1 z TouchBarem i bardzo polecam. Esc jest fizyczny. Świetnie się go użytkuje. Chociaż od jakiegoś czasu nie używam go za wiele poza setupem gdzie mam zew myszkę klawiaturę i monitor.

14 jest duża. IMo 13 to idealny size
  • Odpowiedz