Wpis z mikrobloga

Ojj biedna psycholoszka jest bardzo pokrzywdzona że potężny kanał NASD zestawił ją w obrazku innych twórców co nagrywają pierdyliard odcinków o gaciach wersow a nie o takim patusie jak mleko. Twierdzi że nitro nie jest najbardziej toksyczny na YT śmiało można go zestawić razem z mandziem. Dajcie jej spokój tak? lepiej nagrać 5 odcinków o qotb/kamerzyście przecież to jest też bardzo ważne!
Głupio się tłumaczy że ona nigdy by nie wymieniała twórców którzy nie nagrali na dany temat, no świetnie!
problem jest taki że ona nie zrobi takiego zestawienia bo ona sama nagrywa pseudointelektualne wysrywy na najbardziej przeruchanych osobach z polskiego YT

https://www.youtube.com/watch?v=KAsxZROoNuc
#famemma #nitro
7Skrzydlokwiat - Ojj biedna psycholoszka jest bardzo pokrzywdzona że potężny kanał NA...

źródło: comment_1670951105KoxA6pF6ZQAlPcNfktmH61.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@7Skrzydlokwiat: #!$%@?ąc od nitro to ta typiara też ma nieźle na bani coś namieszane. Kiedyś widziałem kilka jej filmów bo siliła się jeszcze na taki naukowo-psychologiczny ton filmów, potem poszło w ploteczki. Przy okazji wibe w stylu "jestem psychologę to was wyjaśnię". Szkoda, ze studia (nie mówiąc o praktyce, stażu klinicznym i własnej terapii) skończyła jakoś względnie niedawno, a w filmach powoływała się na bycie psychologiem xD
  • Odpowiedz
@7Skrzydlokwiat: Dodam jeszcze że na tym filmie nic nie jest wspomnianie o Nitro, wszystko bezpiecznie uogólnione (tak nitro robił źle no ale w tym materiale jest tyle manipulacji no po prostu zaraz sie zesram). Dodatkowo #!$%@?ła wątek finansowy że teraz NASD sobie zarobi, śmieszne jest to że sama na swoim instagramie promuje żarcie z McDonalds a chwali się tym że jej kolega nagrał filmik krytykujący SHEIN
  • Odpowiedz
@7Skrzydlokwiat: Nie wiem czy to problem Polski czy w innych krajach też tak jest ale u nas bardzo dobrze sprzedają się pseudointelektualne wysrywy. Uwaga w TVNie ma około 1.5 mln widzów, a tam tak samo lecenie na najniższych instynkach jak na kanale spysińskiego czy psycholoszki. Wydaje mi się, że ludzie oglądają takie kanały, by podbić swoje ego, że oni są wyżej moralnie od tych których widzą w filmach tych youtuberów.
  • Odpowiedz
@KoxKoxu21: Też to zauważyłem, ludzie lubią kiedy ktoś im powie że białe jest białe a czarne jest czarne. Mi ciężko było obejrzeć ten filmik do końca bo nic nie wnosi. Jedynie nie udolne wytłumaczenie i próba zaczepienia o coś co jest dla niej łatwe do odbicia "nie są partnerami biznesowymi, przecież nie mają żadnych interesów". Każdy szerzej myślący wie jak jest.
  • Odpowiedz
@KoxKoxu21: ludzie czasem lubią obejrzeć jakiś materiał z którego może czegoś się dowiedzą a to że dla Ciebie jest to dziwne to znaczy że Ty jesteś zjebem a nie dlatego że ludzie sobie ego podbijają :)
  • Odpowiedz
@7Skrzydlokwiat: nic, nie oglądałem go. Ale znam taki mechanizm gdzie ludzie bez ambicji umiejętności i wiedzy na temat funkcjonowania świata lubią sobie ponarzekać na inne materiały np TVN z którego czasem można się czegoś dowiedzieć żeby wyprzeć z głowy to że są nikim, nie interesują się niczym znaczącym a ich egzystencja nie ma żadnej wartości. (Trochę nietrafiony przykład z TVN'em ale podobny mechanizm)
  • Odpowiedz
@OEM_crv: Widzisz tylko że ja podałem przykłady dlaczego ten filmik to jest gniot i zupełnie nic nie wnosi sensownego ale byle normik będzie przyklaskiwał. Jeśli zakładasz jakąś tezę to powinieneś ją potem poprzeć czymś sensownym
  • Odpowiedz
@7Skrzydlokwiat: że niby gdzie są Twoje sensowne argumenty bo czytam drugi raz i nie widzę? Film Ci się nie podoba i zgeneralizowałeś wszystkich którym ten kanał się podoba do ludzi poprawiających sobie ego a co najlepsze sam sobie poprawiasz ego takim #!$%@?.
  • Odpowiedz
@OEM_crv: Słuchaj wyraźnie napisałem dlaczego film mi się nie podoba i na jakiej zasadzie działa pozytywny odbiór takich filmów ale widzę że to chyba cię poprostu boli. Z kolei ty nie napisałeś nic, piszesz do kogoś że jest zjebem, używasz wulgaryzmów żeby wzmocnić swoją pseudowypowiedź (o TVN to już nie będę wspominał XD), ale efekt jest tego taki że to bardziej żenująco wygląda. Mimo wszystko miłego wieczoru
  • Odpowiedz