Wpis z mikrobloga

Cześć
Mam świeżą firmę i ktoś(nic u mnie nie kupował) wystawił mi negatywną opinię, póki co jest tylko jedna opinia i negatywna.
Jak jest możliwość pozbycia się tej opinii
Aż tak bardzo mój biznes nie potrzebuje wizytówki, wiem że oznaczenie jej jako zamknięta może spowodować przeciągneice się procesu usnięcia nawet do roku.

Czy zmiana adresu i nazwy firmy w google jakoś może umożliwić odcięcie się od tej wizytówki
Miłego dnia #google #pozycjonowanie
  • 4
  • Odpowiedz
@asyla: zgłoś jako fałszywą i poczekaj, możesz też poprosić znajomych żeby pozgłaszali jako fałszywą. Może wtedy algorytm sam usunie.
  • Odpowiedz
nic nie zrobisz. zmaina wizytówki mopoże o tyle, że zaczniesz od zera i "hejter" znowu uderzy. po prostu zbieraj nowe opinie pozytywne i tyle. Możesz zgłosić fejka ale Google nie musi tego usuwać.
  • Odpowiedz
@asyla: @asyla: Jedyną opcją jest zgłoszenie opinii do Google. Można też próbować zgłaszać ją z poziomu użytkownika Google. Co do adresu i nazwy, czy jest sens się w to bawić? Jeżeli chcesz mieć wizytówkę zadbaj o to, żeby zadowoleni klienci pozostawili swoje opinie, jeżeli jej nie chcesz, to po prostu ją usuń.
Polecam ewentualnie skontaktować sie z tą agencją od pozycjonowania https://wzrosty.pl Powinni doradzić co robić.
  • Odpowiedz