Wpis z mikrobloga

Mirki, poszukuję pomocy w wyborze OC / NWW / Opony / Assistance / Szyby. Czy są na tagu jakieś spece od ubezpieczeń ? Za niedługo będę potrzebował wykupić OC i chciałbym dołożyć takie bajery jak ubezpieczenia na szyby / opony. Podzwoniłem po kilku firmach, dostałem kilka ofert, ale z racji tego, że obczaiłem na necie kilka takich grafik jak poniżej to chciałbym się was zapytać na co zwracacie uwagę przy wyborze ubezpieczyciela. Ktoś w ogóle brał pod uwagę współczynnik ilości skarg do rynku % jaki firma zajmuje? Życie nauczyło mnie, że tanio i dobrze nie istnieje i bardziej skłaniam się do tanio lub dobrze, ale może się mylę? Głównie na czym mi zależy to holowanie po awarii, auto zastępcze po awarii, minimalizacja olewactwa w sprawie stłuczek no tego typu kwestie. Miałby ktoś jakieś tipy?

#samochody #motoryzacja #oc #ubezpieczenia #ac
Ov3rKill - Mirki, poszukuję pomocy w wyborze OC / NWW / Opony / Assistance / Szyby. C...

źródło: comment_1670875375ZSCabHWQk55MZXrYJbYpLd.jpg

Pobierz
  • 5
@Ov3rKill:
Kiedyś miałem w link4. Agent mi odradzał bo dużo skarg i pokazywał podobno grafikę. Kupiłem Link4 bo dobra cena była. Miałem szkodą i bez problemów likwidacja. Bardzo szybko załatwione i wypłata pieniędzy
@Acrylic: @Ov3rKill: InterRisk Compensa i Wiener to wszystko VIG, mają tą samą likwidację(VIG Expert), a jedynie zakresowo się różnią :)

O dziwo PZU jest właścicielem LINK4 a spora różnica między nimi... Tylko że to jest niemiarodajne, PZU nadal obsługuje całą masę (rzeszę? XD ) dziadków którzy tak czy siak się nie odwołają tylko wezmą co im dadzą a ubezpieczają się tam od czasów komuny XD