Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was będąc w #tajlandia miał taką atrakcje jak nocleg na jeziorze Cheow Lan w Parku Narodowym Khao Sok? Jak to dokładnie działa? Załóżmy, że chce tam spędzić 3 noce w tym 2 noce w domku na jeziorze/dżungla. Wtedy rezerwuje jedną noc normalnie w hotelu, 2 noce to wycieczka w jeziorze i dam radę wrócić na Krabi/Phuket? Co z bagażami, halp ( ͡° ͜ʖ ͡°) #podroze
  • 6
@Konkol: bagaże normalnie ze sobą możesz zabrać na łódź. Jak kupisz wycieczkę bezpośrednio u właściciela, a jednym z ważniejszych graczy, co ma domki na wodzie, glamping, wycieczki i pewnie jeszcze parę interesów jest babka co prowadzi biznesy pod szyldem smiley i ma swoje biuro w centrum miasta. Jak zagadasz do niej i kupisz jej wycieczkę to prawdopodobnie pozwoli Ci zostawić bagaże u niej w domu lub hotelu. Zmowa cenowa jest tam
@Kruszoe: ok ale teraz jeszcze mi powiedz tak, bo prawdopodobnie będę z Surat Thai jechała z lotniska i wtedy wziąć jeden nocleg po prostu w Khao Sok, a na następny dzień się zapisać na wycieczkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Konkol: tak, tak będzie najlepiej. W ten sam dzień ciężko by było nawet to zrobić i oprócz dojazdu do wioski jest jeszcze spory kawałek do portu i jeziorem też się trochę płynie, więc może być za dużo na jeden dzień. Zapiszesz się, podasz hotel i o resztę już oni zadbają. Podjedzie po Ciebie kierowca, jak nie masz śniadania w hotelu to oferują, że podjadą wcześniej i coś tam można zjeść, napić
@Kruszoe: rozumiem, bardziej mi chodziło, czy muszę mieć wiesz na te 3 dni hotel i osobno płacę za wycieczkę chociaż tam mnie nie będzie, ale już wiem jak to ogarnąć dzięki () mogę PW na temat dalszych pytań o Tajlandię? ( ͡º ͜ʖ͡º)