Wpis z mikrobloga

@EsoGetsReal: Dokładnie XD ja wczoraj sobie kawkę piłem i odświeżałem przy odpalonym aucie chyba z 30min, a dzis z taflą śniegu na dachu jechałem i przyspieszyłem gdy nikogo z tyłu nie było bo na światłach staneli, aby sobie spadło xd
50 zł jak odpalisz samochód i w nim siedzisz, żeby się nagrzał.

300 zł jak masz odpalony samochód i w nim nie jesteś - zostawiłes go odpalonego bez nadzoru, bo go odśnieżasz.


@efek: no ok, ale co niby ma się stać z autem, które obmiatasz ze śniegu? W odpalonym aucie, które stoi chodzi przecież o ochronę środowiska.
Co się #!$%@? stało z moim wpisem na temat zgłoszenia w takich przypadkach na 112?
Odpowiedź wyleciała w kosmos?
A pisałem, aby zadzwonić na 112 widząc taki samochód, który stwarza niebezpieczeństwo na drodze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
50 zł jak odpalisz samochód i w nim siedzisz, żeby się nagrzał.

300 zł jak masz odpalony samochód i w nim nie jesteś - zostawiłes go odpalonego bez nadzoru, bo go odśnieżasz.


@efek: no ok, ale co niby ma się stać z autem, które obmiatasz ze śniegu? W odpalonym aucie, które stoi chodzi przecież o ochronę środowiska.

@metalowy_pasterz: w aucie bez opieki ktoś może wsiąść i ruszyć. Np dziecko.
Albo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eremites : co jest bardziej prawdopodobne?
1) Że ktoś ci ukradnie odpalone auto w którym cie nie ma?
2) że ktoś ci ukradnie odpalone auto w którym jesteś?
3) że ktoś ci ukradnie nieodpalone auto w którym cie nie ma jak odśnieżasz?

I taki szybki złodziej sprowadza poważne zagrożenie w ruchu.
w aucie bez opieki ktoś może wsiąść i ruszyć. Np dziecko.

Albo Twoje dziecko siedzące w samochodzie może wrzucić bieg i spowodować niebezpieczeństwo.

Jako kierowca masz mieć nadzór nad pojazdem. Jak nie jesteś w odpalonym aucie to go nie masz.


@efek: no bez przesady. Równie dobrze mogę zostawić w aucie kluczyki nie odpalając silnika i sobie odśnieżać w tym czasie, a nie jest to karalne. Prawdopodobieństwo tego co napisałeś jest natomiast
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klatra_: zostawienie kluczyków w stacyjce i opuszczenie pojazdu przez ubezpieczyciela w razie kradzieży będzie rażącym niedbalstwem i zapomnij o wypłacie z AC.
Albo Twoje dziecko siedzące w samochodzie może wrzucić bieg i spowodować niebezpieczeństwo.


@efek: i nie mówcie, że nie macie synka, bo w każdej chwili mieć możecie (sprawdzić, czy nie ksiądz) ( ͡° ͜ʖ ͡°)