Wpis z mikrobloga

Hej, Mirabelki i Mireczki!
Wiem, że nie jestem kimś super znanym, ale dzisiaj pojawił się wywiad ze mną, w którym opowiadam o tym, co robię, żeby współtworzyć polską branże kosmiczną (jak myślicie, że takiej w naszym kraju nie ma, to tym bardziej przeczytajcie!) i jeśli też byście chcieli robić coś nie z tej Ziemi, a nie wiecie jak zacząć, zainspirujecie się moją ścieżką.

Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/6940491/branza-kosmiczna-w-polsce-wywiad-z-milena-michalska/
Link do wywiadu: https://www.bimv.pl/branza-kosmiczna-wywiad-z-milena-michalska/

#kosmos #ciekawostki #innspace #inzynieria #pokazmorde #rakieciara
Networks_PowerCat - Hej, Mirabelki i Mireczki!
Wiem, że nie jestem kimś super znanym...

źródło: comment_16708656528PPnpyouU5bT6hk7LMaggs.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Networks_PowerCat: to jest post dla tych wszystkich którzy uważają, że różowe nie mają pasji czy zainteresowań prócz instagrama i malowania paznokci, najbardziej mi się spodobał fragment o grze w którą grałaś i którą stworzyła 18 letnia dziewczyna szkoda, że ja w tamtych czasach skupiałem się bardziej na tym żeby zasoby które farmiłem w grach sprzedać na allegro niż żeby nauczyć się programować. O taki wypok nic nie robiłem. ( ͡
  • Odpowiedz
@Networks_PowerCat: fajnie że Ci się udaje i spełniasz marzenia, oby tak dalej!
Też chciałem iść w tę stronę, mogłem nawet pojechać do ESO do pracy, ale stanowisko nie było bardzo ambitne (nie wiem czy nie zrobiłem błędu zostając). Teraz też uczę się sztucznej inteligencji, ale wydaje mi się że jest już odrobinę za późno ()
  • Odpowiedz
Też uwielbiam kosmos, jest taki nieskończony, tajemniczy i nieodgadniony.. no i na bank zamieszkują w nim UFO-ludki, jest to moim zdaniem bardziej niż pewne ( ͡° ͜ʖ ͡°) fajnie pracować w tym co się lubi i jednocześnie rozwijać swoje hobby.. pozazdrościć :)

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Networks_PowerCat: powiedz sobie szczerze bawicie się w tę branżę kosmiczna bo spacex czy NASA to nie ten poziom wiedzy umiejętności i przede wszystkim kasy. No ale jakbyście byli przydatni to Europejska agencja kosmiczna na pewno przed wami otworzyła by drzwi ;) pozdrawiam ja jestem inżynierem mercedesa już prawie kończę model z lego
  • Odpowiedz