Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Kurła, ale te dzieci teraz dobrze mają. Ciemno a one mogą dalej śmigać na sankach, bo wszystko oświetlone ledami. Wyszedłem sobie teraz, a tu się bawią, ze 20 dzieciaków w te i tamte zasuwa. A my? A my to już powoli się ściemniało i już musieliśmy do domu wracać, bo uja widać było. Jak zjechałes w takich ciemnościach to mogłeś się połamać na jakimś wyboju, którego nie zauważyłeś.

ODDAJCIE MI DZIECIŃSTWO SKUHWYSYNY (°° XD

#gimbynieznajo #sanki #dzieci #dziecinstwo
Mega_Smieszek - Kurła, ale te dzieci teraz dobrze mają. Ciemno a one mogą dalej śmiga...

źródło: comment_16708625500schYdusoqJTeG2f4gT2Aj.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: ile ty masz lat? w 91 juz byly zolte lampy świecące całą noc na fotokomórkę. nawet w dzien zakrywalo sie czujnik w transformatorze, coby swiatla sie zapalały. a nocą swiecilo sie latarką i gasły
@erebeuzet: Te żółte lampy to kuhwa świeciły tak, że jak się długo patrzyłeś na to światło to #!$%@?ło po oczach gorzej niż spawanie jakieś xD Ostatnio u mnie wymieniali i jedna ulica była w ledach, a druga na tych żółtych i jak się przeszło na drugą stronę ulicy to jakbym po jakimś kwasie był xD
@Mega_Smieszek: Ja uważam odwrotnie. W moim rejonie to o którejkolwiek godzinie bym nie poszedł na górkę za dzieciaka to było pełno dziaciaków. Zjeżdżaliśmy do jakieś 20/21.
Wczoraj byłem się przejść o 19 to nie było nikogo....