Wpis z mikrobloga

Czysto teoretycznie, bo mimo wszystkich informacji dalej nastawiam się na to, że Czesław Michniewicz dostanie nowy kontrakt. Pewnie też Jan Urban ma wysokie notowania w PZPN.

A gdyby tak wodzą fantazji spojrzeć w kierunku Ralpha Hasenhüttla? Młody trener w idealnym wieku na selekcjonera i jeszcze ograny na poziomie Bundesligi i Premier League, gdzie jego drużyny grały fajnie jak na potencjał jaki miał. Nie wiem ile zarabiał w PL, ale według pierwszej lepszej informacji z Google w RB Lipsk miał 2 MLN euro na sezon. Może by coś zszedł z wynagrodzenia jakby miał perspektywę pracy z Lewandowskim czy Zielińskim i przede wszystkim projekt odbudowy polskiej reprezentacji z kontraktem do mundialu 2026.

Zdjęcie z Twittera. Trenerzy bez kontraktu.
#reprezentacja #mundial #pilkanozna #mecz #meczyki #prawdafutbolu #kanalsportowy
iksboks - Czysto teoretycznie, bo mimo wszystkich informacji dalej nastawiam się na t...

źródło: comment_1670852068raqVlwey0IhxJ48bKNrmL0.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@iksboks: Jest taki mały problem, żaden z tych trenerów po prawej stronie nie będzie chętny pracować z reprezentacją Polski.

Może poza de Boerem, który jest na zakręcie kariery.
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu na liście go nie ma, ale jakaś mam taka małą słabość do Pepe Bordalasa, bez roboty a w Getafe nieźle mieszał. Kokosów pewnie tez nie zarabia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@iksboks: Moim zdaniem potrzebny jest trener z doświadczeniem reprezentacyjnym w roli selekcjonera, praca w klubie trochę się różni od pracy z reprezentacją.

Ciekawą opcją jest zagraniczny trener + Piszczek jako asystent, w roli asystenta widział bym również Papszuna ale jest to raczej nierealne.
Dochodzi również kwestia komunikacji na linii trener - Kulesza, który nie zna angielskiego, ale za to rozmawia po rosyjsku i mógłby dogadać się z Szewczenką.

Wymarzony byłby duet
  • Odpowiedz
Może by coś zszedł z wynagrodzenia


@iksboks: za granie paździerzu morawiecki chciał im dać 30 baniek ukradzione ciężko pracującym to myślisz że 10 rocznie by się nie znalazło? xD
  • Odpowiedz