Wpis z mikrobloga

panie, wolski jest już tu passe, mimo że wykopki 2 tygodnie temu "ubrane i gotowe" xD


@pijmleko: Wojna tak szkolenia nie. Nie będę marnował w swojego czasu na szkolenie z przygłupami ale kacapów moge zabijać.
  • Odpowiedz
@Aquamen: Spoko, tylko że typ nie podaje praktycznie żadnych źródeł swoich rewelacji.

Nie wiadomo co Ruscy planowali, a czego nie planowali, a chłop jedynie opiera się na podobieństwach do interwencji w Czechosłowacji i w Afganistanie.
  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz: nie chce ci się oglądać całego ale już wiesz co podał za źródło okej idź już sobie


@Aquamen: Słuchałem tego bodaj wczoraj i nie przypominam sobie żadnych źródeł. Teraz wszedłem, zobaczyłem timestampy, i na początku i końcu żadnego z nich nie ma żadnego źródła. W opisie (gdzie się zazwyczaj daje linki do źródeł) jest jedynie reklama.

@Zeugma
  • Odpowiedz
Nie wiadomo co Ruscy planowali, a czego nie planowali, a chłop jedynie opiera się na podobieństwach do interwencji w Czechosłowacji i w Afganistanie.


@vrNFWrUew3D4Rgz: No nie wiadomo i się nigdy nie dowiesz lub za 50 lat (tak jak z DWS). On się powoływał na źródła ukraińskie plus faktyczne kierunki natarć rosyjskich z rozpoznanymi grupami. Więc #!$%@? głupoty.
  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz: Dzięki, że streściłeś, bo bym jeszcze przez przypadek to gówno odpalił xD
Zastanawiałem się po co oni robią takie analogie do poprzednich konfliktów. Najdalej jak słyszałem to odnosili się do Wielkiej Wojny, a teraz rozumiem, że oni nie mają z czego robić odcinków, a trzeba kilka takich w miesiącu puścić to robią takie gówno tematy na gówno wnioskach z wojny w Afganistanie bo nie mają nowych newsów xD

Co
  • Odpowiedz
@Artur_w: No nie, to nie było streszczenie.

Wolski powiedział na tym filmie, że było dziewięć konkretnych kierunków ataku. Powiedział tez, że Ruscy przewidywali jakiś gwałtowny upadek Ukrainy, podzielenie na dwie części i zorganizowanie tymczasowej stolicy w Charkowie. I pozostawieniem takiej dziury od Lwowa do Kijowa bez Odessy.

Czyli takie #!$%@?, o którym była mowa już w lutym na Wykopie. W zasadzie to wzięta raczej z tego, o czym mówili Ruscy w swojej telewizji, szczególnie jeśli chodzi o
  • Odpowiedz