Wpis z mikrobloga

@nolnejm: masz rację, już mnie tilt złapał i robiłem głupoty. Chwilę wcześniej miałem KJ, na flopie KJK, przeciwnik wszedł all in, oczywiście sprawdziłem. Przeciwnik pokazuje KQ, no turnie wpadło Q :(
  • Odpowiedz
@gucias: ano to tu nic nie poradzisz. Ja na takie sytuacje się nie denerwuje, jeśli wiem, że zagrałem poprawnie. Za to tiltuje się bardzo, jeśli popełniam błąd i zdaje sobie z tego sprawę najczęściej po paru sekundach. Zdarza się jeszcze dość często.
  • Odpowiedz
@nolnejm: Ja jak zaczynam robić głupie błędy to robię sobie przerwę. Zazwyczaj gram na nl5, ale miałem kilka fatalnych dni i postanowiłem, że będę grał na nl2, aż moja gra wróci do normy. Po dzisiejszej sesji dochodzę do wniosku, że jeszcze trochę zostanę na tym limicie :P
  • Odpowiedz
@gucias: ja na razie też NL2 i nie pcham się dalej. Jak bankroll będzie ładnie i w miarę równo zwyżkował, to wtedy ewentualnie się zastanowię nad NL5 :)
  • Odpowiedz
@nolnejm: powodzenia. W sumie z moim bankrollem mógłbym już chyba próbować na NL10, ale od pewnego czasu mój wykres przypomina sinusoidę i czekam aż wszystko wróci do normy :)
  • Odpowiedz
@gucias: dzięki i nawzajem. A z ciekawości od jakiego bankrolla zacząłeś? Tzn ile wpłaciłeś kasy? Ja teraz mam przerwę na sesję na studiach, ale po sesji planuje zacząć od $20, a przejście na NL5 rozważyć jak stuknie $100.
  • Odpowiedz
@nolnejm: Skorzystałem z 8$ od intellipoker oraz cisnąłem freerolle na partypoker (łatwo zdobyć tam bilety). Na początku grałem głównie turnieje i na tym zbudowałem bankroll, Cash gram od początku roku i szło dobrze do jakiegoś czasu. W 2 dni przegrałem to co uzbierałem przez 10 i dlatego teraz siedzę na NL2 i czekam na powrót formy :P
  • Odpowiedz