Wpis z mikrobloga

Ej, o co chodzi z podrzucaniem śmieci na osiedlach? Właśnie nam podjechał ogromny mercedes a jakaś parka wyciaga z niego śmieci i wyrzuca do naszego śmietnika na osiedlu xD

To już któryś z kolei raz, drogie auto, awaryjne, szybka akcja i odjazd z osiedla

#!$%@?, są za to jakieś kary w ogóle?
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rabusek: mieszkam w domu, mój sąsiad, który kupił dom obok od roku nie ma umowy na wywóz śmieci. Wywozi je autem na osiedle na którym mieszkał wcześniej XD orientowałem się, gówno możesz zrobić ¯_(ツ)_/¯
za wyrzucanie śmieci do śmietnika nie można nikogo ukarać bo po to jest śmietnik- usłyszała moja sąsiadka od strażników miejskich a ponieważ za śmieci płacisz niezależnie od ich ilości to teoretycznie nie ponosisz szkody


@darek-jg: to po co Ci co podrzucają robią to w takim pośpiechu xD Ta dwójka o ktorej mowa u góry miała tylne siedzenia i caly bagaznik w smieciach xDD
@Rabusek: u mnie żul zajął pustostan naprzeciwko mojej kamienicy i na żywca wrzucał za dnia u nas śmieci. Mamy 3 duże kontenery ( czarny, żółty i niebieski ). Zwracanie uwagi nic nie dawało, pisanie do urzędu gminy też nie pomagało także tylko smietniki na klucz pozostaja
Problem się robi, gdy masz dom na działce rekreacyjnej i z takich działek śmieci zabieraj rzadziej. U mnie np w zimie jest raz na miesiąc. Jedziesz na weekend ze znajomymi i masz pełno śmieci.
@Rabusek: to może pojechać Mercedesem na PSZOK oddać śmieci za darmo, ale pewnie nie wie o takim zakładzie


@Dzejkop2399: no pamiętam moją wizytę w PSZOK dwa lata temu bo miałem trochę elektrośmieci. Na stronie było napisane, że trzeba umówić się na termin ale przez dwa dni nie mogłem się dodzwonić. Pojechałem osobiście (25km w jedną stronę od centrum) i siedzą dwie baby w biurze, nikogo nie ma ale nie odbierają