Wpis z mikrobloga

@chosenon3: to będzie trochę niesprawiedliwe, bo na liście są gry stare które dziś już trochę odstają ale w momencie premiery były genialne. Z tych starych na pewno Gothic 2NK, GTA VC, Company of Heroes, seria Tony Hawk, seria Homeworld, SimCity 4, AoE3, Ghost Masters. Ze współczesnych: Rimworld, Factorio, Skyrim, Wiedzmin 3, Death Stranding mimo że go nie skończyłem, Cities Skylines, Hades, Hollow Knight

A przede mną jeszcze RDR2 i Elden Ring
@chosenon3: na Switchu Zelda, Mariany (większość, Odyssey szczególnie), Luigi Mansion, Smash i tyle. Ostatnio pozbyłem się Switcha bo nie ma tak naprawdę dużo dobrych exów

Reszta to fajne porty jak Divinity: Original Sin II, Hades, Hollow Knight, Dead Cells, Into the Breach, Cuphead - większość prostych gier. Są też porty mocno średnie jak Wiedźmina i bardzo słabe jak Cities Skylines
@Atreyu: mowienie ze na ns nie ma dobrych exow to niezly pokaz ignorancji xd
3 czesci xenoblade, bayonetta, nowy kirby, 2 czesci mario + rabids, animal crossing, FE3H, 3 zeldy, miliardy gier z mario
3 czesci xenoblade, bayonetta, nowy kirby, 2 czesci mario + rabids, animal crossing, FE3H, 3 zeldy, miliardy gier z mario


@Nort: to już wszystko? Wymieniłeś 15 gier. To mniej niż masz palców

Bo na steamie mam ponad 500 gier gdzie tylko kilka ma switchowe porty, a wszystkie switchowe tytuły odpalę na decku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawie 2 lata miałem Switcha, w tym momencie go akurat sprzedaje
@Atreyu: xd zastanawialem sie and tym 10 sekund
no to odpalaj te gry ze switcha na steam decku, dla p0laka biedaka kradziez gier to forma sprytu i zaradnosci
zastanawialem sie and tym 10 sekund


@Nort: myślę że nawet mniej się zastanawiałeś zanim mi odpisałeś

Pokuszę się o stwierdzenie, że wcale

p0laka biedaka


@Nort: odważne słowa jak do kogoś kto ma mocnego pieca z 3090tką, parę laptopów do gier, Oculusa, Decka, Switcha i inne konsole. W sumie na S22 Ultra też grywam, a wielkiemu N zostawiłem pewnie do tej pory więcej niż ty i twoi znajomi razem wzięci i