Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Herato: w tym budżecie i rocznikach na otomoto w całym kraju jest AŻ 6 sztuk do wyboru. Ciężko będzie kupić coś co nie jest miną na kołach. Szukaj jakiegoś auta ze starszych roczników, może rozważ jakiegoś Hyundaia i30 albo kie ceed
@Herato: Tipo w benzynie jest drogie, bo to chyba jedno z ostatnich aut, gdzie da się założyć LPG i jeździć za grosze. Masz i 1.4 wolnossący i np. 1.4 t-jet z turbo.
Z tego co pamiętam to jeszcze z rok czy dwa lata temu Tipo kombi z 1.4 t-jet chodziły po około 45-50 tys zł.
Ogólnie całe auto jest tanie w utrzymaniu, bo to Fiat, możesz kupić je sobie w kombi,
@Herato: no ja Ci tylko tłumacze z kim "konkurujesz" interesując się Tipo ;)

Fiaty są fajne, bo są tanie, chyba nie ma tam żadnych wad istotnych a te ich silniki to oni klepią od xx lat.

Ale to tanie auta z niskiej półki, więc poza właśnie ekonomią i względną bezawaryjnością (wszystko jest raczej proste) to nie ma to auto jakoś specjalnie zalet.

Miałem niedawno Fiata Grande Punto jako któreś-tam auto w
@Pessos: To nie wiem, ciesz się, może pierwsze serie były lepiej spasowane, tata ma z 10 tipo od 2019 wzwyż i każdy bierze minium 0.6 na 1000km, w necie jak poszukasz to same podobne opinie