Wpis z mikrobloga

@StanMarsh93: Myślę, że wolałbym poznać opinię kogoś innego niż wykopowego trolla używającego języka typu "będzie rzeź" opierając to na samych ogólnikach jak "Rosjanie się ogarnęli". Ten typ jeszcze niedawno pisał o klęsce ruskich, a teraz odmieniło mu się o 180 stopni. 2023 pewnie będzie bardzo ciężki, ale to sam mogę ocenić, a Wolski jest dla mnie zupełnie niewiarygodny jako tzw. ekspert.
@Vixay: @Aryo chyba jakiś tryb d00mera się aktywował że wyskoczył z takimi obliczeniami. O ile nad sumą rannych i zabitych mógłbym się jeszcze zastanawiać czy jest taka sama to stwierdzenie że stosunek rannych do zabitych u rosjan i Ukrainców jest taki sam to bajki. U rosjan medycyna pola walki leży, jest na to sporo potwierdzeń z ruskich TG czy dokumentacje w postaci zdjęć apteczek jakie dostali. Dodając do tego ruskie nieposzanowanie
@0xFEE1DEAD: kto wie jakie są prawdziwe straty, żadna ze stron ci nie poda prawdziwych bo wstyd. Ursulka się ostatnio wygadała w UE, że UA straciła 100tys. to szybko to usunęli i nie podali nic innego, Jakiś tam Generał USA stwierdził że straty jednych i drugich podobne, Przez kilka miesięcy ruska artyleria masakrowała wszystko na swojej drodze, na razie propaganda na pełnych obrotach, my też we wrześniu 39 w gazetach mogliśmy czytać