Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem Gapcio ma poważne zaburzenia psychiczne. Te jego projekcje to jest jego choroba psychiczna. Wbrew pozorom, on dźwiga taki ciężar hejtu, jakiego żaden z nas by nie uniósł podejrzewam. On sam w sobie jest tak pogubiony, że to jest #!$%@? totalna masakra. Ja mu współczuję, on sam wie w jakim bagnie siedzi. Na początku chciał dobrze, próbował te biznesy, nie wyszło mu i brnie dalej... Ludzka psychika nie jest taka prosta jak się wydaje. Wszyscy wiemy że to patologiczny kłamca itd... On sam siebie już #!$%@?ł i wie o tym. To już jest jałowa przepychanka. Ja bym teraz bardziej w psychologię poszedł i zadał sobie pytanie, jaki on ma ze sobą problem, że się tak zachowuje. To co człowiek na zewnątrz pokazuje, to bardzo często jest coś innego niż to, co siedzi w nim, w jego środku.
#raportzpanstwasrodka
  • 11
@ziolowytomek: Mam podobne przemyślenia. Nie neguję tego, że typ chciał dobrze, ale poszedł w #!$%@? i nie ma nikogo, kto go z tego syfu wytarga za uszy, zanim ten #!$%@? w kalendarz. Dla takiego Pawła czy innych rozsądniejszych to ani rodzina, ani przyjaciel, a dla innych to kolejny wafel, z którym można nagrać film i przyklepać parę dolarów z YT. #!$%@? nie robota. On się już być może bezpowrotnie zdegenerował.
On
On sam w sobie jest tak pogubiony, że to jest #!$%@? totalna masakra


@ziolowytomek: Myślę, że w dużym stopniu jest to zasługa współpracy z Watykanem. Na początku niesamowicie zaangażowali się (Gapa i Prezes) w promocję grobowców faraonów, jeździli do resortu, pokazywali "swoje" działki, bredzili jaki tam "piniądz" siedzi i ile za chwilę będą zarabiać właściwie bez żadnego wysiłku, aż nagle Dziwisz stwierdził, że to antyreklama, uciął bajerę i wymienił ich na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@ziolowytomek: on dźwiga na swoich barkach kłamstwa które powtarzał aż mu to na bani siadlo a nie hejty. Gdyby próbował a nie siadło, to by przynal pomysl1 się nie udał, probojemy nr2 a nie markować porażki "mam inne biznesy ale one lubią ciszę" że niby wydaje 2k $ na miesiąc a na kask czy dobre obowie nie ma, woskowanie koszulek zamiast jakiejś parasolki czy innego wynalazku.
Ma być mi go żal?
Chilli_Heatwave - @ziolowytomek: on dźwiga na swoich barkach kłamstwa które powtarzał...

źródło: comment_16707269631ndhqjpEn0XCSQMSKM6prt.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@ziolowytomek: Gapa to patologiczny kłamca. Nazywa się to zespół Delbrucka, można sobie poczytać o tym.
"Jest to patologiczna zdolność do kłamania, wprowadzania innych osób w błąd, zmyślania czy zatajania prawdy. Osoby chore przedstawiają historie, które tak naprawdę nigdy nie miały miejsca. Ukazują się w nich jako osoby uczciwe, przyjaźnie nastawione do świata oraz innych osób.  Pacjenci nie są w stanie oddzielić prawdy od własnej fantazji. Mitomani bardzo często zapominają, o czym
@ziolowytomek: on się zachowuje jak taki żul, który udaje przed sobą, że wszystko jest ok, że kontroluje sytuację. To chyba taki mechanizm obronny.
Jego w sumie nie wiele dzieli od wylądowania na ulicy. Wystarczy, że żonka się od niego odwróci, lub zrobi to razem z córką podrośnie. Do Polski też nie ma powrotu, bo po przekroczeniu granicy os razu ZK za alimenty.