Wpis z mikrobloga

Mirki sklejcie jaka akcja. Co tu się odjechało to ja nawet nie wiem

Siedzę sobie w domu oglądając kolejny odcinek Plebanii na VOD. Wtem słyszę donośne pukanie do drzwi. Mamy okres przedświąteczny, zamówione sporo paczek - myślę: pewnie kolejny kurier.

Przekręciłem zamek w drzwiach i wyjrzałem na zewnątrz. Moim oczom ukazał się lekko otyły staruszek z długą białą brodą.
- Święty Mikołaj! - krzyknąłem
- Co? Jaki Mikołaj? Co ty #!$%@?? Nazywam się Gabe Newell, jestem założycielem Valve, przyniosłem twojego Steam Decka
- Ale jak to, osobiście? Gaben? - zapytałem zdziwiony
- Dla ciebie Pan Gaben - gnoju, wygrałeś go na streamie The Game Awards
- No tak, rzeczywiście, ale nie spodziewałem się Pana tak szybko!
- Byłbym szybciej ale nie mogłem znaleźć twojego adresu, u nas w Valve mamy problem z liczeniem do trzech. Strasznie tu pizga u was. W Bellevue nie mamy aż takich mrozów.

Żeby rozładować trochę atmosferę czym prędzej zaprosiłem Pana Gabena Newella do środka. Wszedł, rozejrzał się. Wtedy stała się rzecz niesłychana. Pan Gaben zobaczył w moim salonie plakat z Shigeru Miyamoto. Wskazał na niego palcem i spytał stanowczo:
- Co. To. Za. Gówno?!
- To jeden z prezesów Nintendo, twórca Mario
- Wiem kto to jest debilu! Co to robi na twojej ścianie!
Zanim zdążyłem odpowiedzieć, rozsierdzony Newell zdążył podbiec do plakatu, zerwał go ze ściany i podarł na małe kawałeczki. Przez chwilę wydawało mi się nawet że niektóre włożył sobie do ust i pogryzł. Wszystko działo się tak szybko, byłem przerażony. Rzucił na stół pudełko z moim Steam Deckiem i powiedział:
- teraz będziesz grał na tym - gnoju - masz tu swoją całą bibliotekę Steam. Żadnych japońskich gier anime, żadnego mario, żadnego Nintendo!
- Ale ja lubię ani...
- Jaranie się Japonią to? A manga i anime to? - przerwał mi wściekły Pan Gaben
- Przepraszam - powiedziałem płacząc
- No, już dobrze, nie rozklejaj się. Jakby co to możesz sobie tu odpalić raz na jakiś czas emulator i grać w gry tych chińczyków, tylko pamiętaj! Żadnego kupowania kartridży! Tylko pirackie romy!
- Dobrze Panie Newell
- No, zajebiście, tak trzymać. Lecę, bo muszę dostarczyć jeszcze decka dla MilfHunter2137, nara młody

Tym sposobem, zostałem szczęśliwym posiadaczem Steam Decka, a mój Nintendo Switch jutro jedzie do nowego nabywcy

#chwalesie #steamdeck #konsole #pcmasterrace #nintendoswitch #steam #ciekawostki #gry #heheszki
Atreyu - Mirki sklejcie jaka akcja. Co tu się odjechało to ja nawet nie wiem

Siedz...

źródło: comment_1670693507Nh63yLvX3cPzUdoqqKgxHd.jpg

Pobierz
  • 4