Wpis z mikrobloga

@k__d: nie sylikon ale to łączenie jest bardzo brzydko zrobione i widać że jeden blat wystaje nad drugi. Montuje kuchnie w niemcach i dzień w dzień kleje te gówniane blaty i musi być igła bo inaczej woda zrobi tam spustoszenie. My łączymy na klej. U nas do łączenia blatów używałem takiego specyfiku jak color joint. Jest to prawdopodobnie żywica. Po wyschnięciu była igła( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Artrix: Jak jest dobrze zrobione to nic się nie będzie działo. Nie jestem zwolennikiem łączenia na listwe bo jest to nie estetyczne. Wiem jak robią stolarze u nas i bardzo często w łączenie dają sylikon. Sylikon po czasie się wykruszy
@ravau: @jalop: Dodatkowo jakby był tam słup pionowy wylewany to robi się zajebisty mostek termiczny. Chyba że ocieplisz go porządnie to wtedy taki klocek brzydki wychodzi. Lepiej dać systemowe okno narożne pod tym względem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@jmuhha: 1. Cena.

2. Utrudnione mycie.

3. Projekt pomieszczenia pod narożne okno.


Zaletą:

1. Fajnie wygląda

@jalop: I jeszcze: kurła jak ciepło, słońce mnie cały dzień #!$%@? do salonu, nie da się wytrzymać.
No to robimy rolety zewnętrzne żeby się chronić. Ale nie do jednego-dwóch okien, bo przecież jak dom będzie wyglądał. Teraz musimy takie do wszystkich okiennic zamontować. I cyk kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy w plecy (