Wpis z mikrobloga

@KontrproduktywnyAnalityk: targają Cię z domu żebyś siedział w baraku z innymi chłopami przez miesiąc, zamknięty jak w więzieniu, nie masz możliwości wyjścia stamtąd kiedy chcesz i potem składasz przysięgę dzięki której mogą Cię brać nawet na 90 dni w roku na takie ćwiczenia. Nie no wcale nie niewolnictwo XDDD
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk: typowe dla Wszechpolaków. Na brak jakichkolwiek merytorycznych argumentów reagują wulgarnym obrażaniem odmiennego od własnego światopoglądu.

Na szczęście ten gwoźdź w mózgu nie przeszkadza, żeby dostać kat. A i mam nadzieję, że pójdą jako pierwsi.
  • Odpowiedz
@rejdek1989: Co ma wspólnego obowiązek obrony ojczyzny do ćwiczeń organizowanych na życzenie polityków? To już zsw miała więcej sensu niż to gówno które wyprodukowali ustawami
  • Odpowiedz
@maad: Przy ZSW zacznijmy, że wszystko było prostsze, bo było wiadomo kiedy, w jakim zakresie i jak przygotować się do jej uniknięcia. Tutaj sobie wymyślają ćwiczenia, do których teoretycznie można powołać każdego przed wiekiem emerytalnym i nic nie wiadomo w zasadzie, nawet sobie życia nie zaplanujesz na rok do przodu.
  • Odpowiedz
@maad: nie wiem, może odtwarzanie potencjału obronnego państwa? Jak pomyślisz to może znajdziesz kilka innych powodów. Nie jest to trudne ale trzeba zacząć myśleć.
  • Odpowiedz
@rejdek1989: nie zabija mam po prostu lepsze rzeczy do roboty niż użeranie się z patologią przez miesiąc, a z takim szczekającym leszczem jak ty na pewno problemu bym nie miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz