Wpis z mikrobloga

Hej, myślę nad zakupem robota odkurzającego - nie interesuje mnie mopowanie, chce by tylko DOBRZE odkurzał. Mam dwa duże piesły bernardyny, czasem jak wlecą z podwórka to trochę piasku nasypią. Całość domu to kafle + 2 pokoje panele, nieduży dom 100metrów, całość w parterze bez żadnych progów.

Myślę o Irobot Roomba J7+ z tą stacją łądną taką ze skórzaną rączką - coś takiego
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/sprzatanie/odkurzacze-automatyczne/robot-odkurzajacy-irobot-roomba-j7

Ale cena troche duża. Da radę kupić coś podobnego taniej? Widzę że tych robotów jest od groma, tylko chciałbym żeby był trwały i solidny i dobrze wciągał :D Raz dziennie będzie puszczany na całość gdy nikogo nie ma w domu.

#robotsprzatajacy
#roomba #odkurzacz #irobot #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie #sprzatanie #agd
  • 16
@Stan_Przedzawalowy: aaa, nakładka mopująca :/ nie wiem czemu ale to dla mnie na chwilę obecną minus, bo nie chcę by mi mopowało a taka dodatkowa funkcjonalność mam wrażenie że przez to odkurzanie może być mniej wydajne xd
@LZBNZ siema. Dzięki za przypomnienie. Daje radę naprawdę fajnie, testerem jakości jest różowa która po pierwszym razie chodziła po parterze i szukała dziury w całym,bo wiadomo że ona to lepiej zrobi. Znalazła dwa paprochy, następnego dnia już nic i była pochwała. Ogólnie kudly psie wciąga, tak jak i kocie, co do długich moich dwóch kobiet w domu to się okręcają i trzeba manualnie usuwać ale to norma. Wysysa fajnie pojemnik, jestem naprawdę
Stan_Przedzawalowy - @LZBNZ siema. Dzięki za przypomnienie. Daje radę naprawdę fajnie...

źródło: comment_1670941094Q5qq3K5gNkU7rX4vk8ZULm.jpg

Pobierz
@Stan_Przedzawalowy: mirasie sory że męczę ale mam pytanko. Nie masz może kogoś kto ma Irobot roomba J7+ ze stacją ? Chodzi mi o to żeby jakoś porównać te dwa modele, bo zastanawiam się pomiędzy tymi dwoma modelami.
Nie sądzę, żebyś znalazł coś podobnego, z tego co się orientuję to tylko ta roomba ma funkcję omijania zwierzęcych niespodzianek, a przy piesełach zdarzają się różne historie.