Wpis z mikrobloga

#pozycjonowanie #seo

Mirki, dwie kwestie. Mam stronę swojej firmy


Mam stronę dość nieźle zrobioną pod kątem najczęściej wyszukiwanych lokalnie haseł z tym związanych i co?

A no gówno. I teraz moje pytanie. Czy to może być wynikiem tego, że moja strona ma miesiąc i powoli będzie pieła się w górę? Obecnie nawet w top 100 nie jestem.
  • 5
Czy to może być wynikiem tego, że moja strona ma miesiąc i powoli będzie pieła się w górę


@BigGuy: Tak, u mnie było podobnie - minęło kilka miesięcy i pozycje ciągle są coraz lepsze. Też kwestia tego ile masz backlinków i jakiej jakości
Kancelaria - moj ulubiony temat :D kancelarii się nie pozycjonuje - kancelarią się "opiekujesz" ;)

Wpływ na pozycje kancelarii mają: NAPy, linki, treści, domena i jej nazwijmy to "starosć i moc". PLus do tego LocalBusiness zrobione w schema.
@BigGuy: Jak to ma miesiąc to dla Google tyle co nic, mogło nawet całej nie zindeksować jeśli nic nie podlinkowałeś lub nie dodałeś do GSC. Poza tym samo "Mam stronę dość nieźle zrobioną pod kątem" niewiele Ci da, trzeba pracowac onsite i offsite. Jakie miasto?