Wpis z mikrobloga

#mecz Ja wiem, że wielu ludzi ocenia tę rozmowę przez pryzmat wyimaginowanej walki redaktora i selekcjonera, wyciągając sobie śmieszne cytaty. Ale w tym wywiadzie było bardzo dużo sensu jeśli chodzi o sposób gry, argumenty trenera były bardzo celne. Zrozumieją to ludzie, którzy interesują się piłką nie tylko z pozycji kanapy 5x w roku.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1koziolek: oczywiście, że tak, Michniewicz miał pomysł jak zagrać te mistrzostwa i ten pomysł zrealizował, dlatego m.in. przytaczanie tych statystyk przez Kurowskiego było bez sensu
  • Odpowiedz
  • 2
@imnotnorm to było typowo Januszowe, 5 wybranych statystyk z whoscored, których celem było dyskredytowanie trenera. Bardzo polecam książki dot. statystyk w piłce: "Piłkomatyka" oraz "Futbol a statystyka". Niektóre rzeczy z książek się zdezaktualizowały, ale mimo to otwierają oczy na spektrum statystyk i ich błędna interpretację.
  • Odpowiedz
  • 3
@1koziolek Mam takie same odczucia, całą tą beczkę z wywiadu kręcą ludzie, którzy bardzo średnio, jeśli w ogóle, rozumieją piłkę nożną. Niech ten chłop dostanie więcej czasu na konkretne przygotowanie stałych fragmentów gry, ułożenie tego na spokojnie. W niespełna rok ugrał baranz na MŚ, utrzymał nas w LN i awansował z grupy na mundialu.
  • Odpowiedz
  • 1
@dqti otóż to. Zrobił rzecz bardzo trudną, a miał na barkach mnóstwo presji i mnóstwo ludzi, którzy podkładali mu kłody pod nogi. Ten start z Jadczakiem, teraz marudzenie narodowe na styl, jakieś bzdurne afery. A chłop idzie do przodu.
  • Odpowiedz
@1koziolek: Merytorycznie chłop się wybronił. Co do jego przeszłości to raczej czysty on nie jest. Jaki wpływ czesio może mieć na tekiego Bielika, przecież nawet przy drugiej bramce krzyczał na niego żeby wracał a on spacerkiem wracał. Ogólnie to ja bym z checią zaorał te całe towarzystwo dzienikarskie I PZPN tez i w sumie czesia też zeby nie było. Cały czas się powtarza u nas, że takie pokolenie piłkarzy zmarnowane,
  • Odpowiedz
@1koziolek: Chłop co na przestrzeni roku wygrywał jedynie z reprezentacjami słabszymi od naszej xD Plus baraż że Szwecją, w którym gdyby nie indolencja Forsberga mielibyśmy ogromne problemy. Polecam skrót, wszystkie nasze akcje były po strzeleniu pierwszej bramki de facto z rzutu karnego sprokurowanego idiotycznie przez Karlstroma. Oczywiście Czesław i to przewidział oraz zaplanował ( ͡° ͜ʖ ͡°) Meksyk wychodził od 40 lat zawsze z fazy grupowej.
  • Odpowiedz
  • 0
@lorddonovan nie wiem, nie mam doświadczenia w seksie z dziwkami, więc nie trafia do mnie ten argument.

Masz rację, nie ma się co cieszyć, lepiej byłoby odpaść, albo nawet nie awansować, bo przecież pazdzierz był od zawsze. Wszystko #!$%@?, wszystko marność, Czesiu slabiak, piłkarze beznadziejni, dajmy spokój z oglądaniem polskiej piłki. Liczy się tylko pyku pyku Hiszpanii, czy innych Niemiec. Oh wait...
  • Odpowiedz