Wpis z mikrobloga

Mam 43 lata, kredyt, swoje życie, kluczowy moment dla rozwoju mojej kariery w pracy. Jak pomyślę, że miałbym teraz być zmuszony do kiblowania w wojsku przez miesiąc to aż mnie szlag trafia. Co dopiero mają powiedzieć ci, którzy mają swoje firmy i muszą być w nich obecni? Restauratorzy, budowlańcy, ludzie z pootwieranymi zleceniami w trakcie realizacji?

Co jeszcze musi się wydarzyć, żeby pis przegrał w wyborach? #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 15
@noitakto odział geriatria, najniebezpieczniejszy w koszarach. Laska wypchana dynamitem, usta pełne tabletek na nad ciśnienie oraz cholesterol, w żyłach kroplówka. Nie ośmieszaj się ciebie to co najwyżej do domu pogrzebowego na przymiarkę wezwą.
Jesli ludzi nie zmotywowalo to co do tej pory sie dzieje, pis nadal ma poparcie mimo obecnego stanu gospodarki i ich przekretow, a teraz bedziesz musial sluchsc rozkazow jakiegos trepa, to co jeszcze musi sie stac zeby przejrzec na oczy.
@LJBW603:

dojrzewam do tej decyzji od 2-3 lat a w ciagu ostatnich paru tygodni juz prawie "dojrzałem" ¯_(ツ)_/¯


No właśnie to co mnie tu trzyba to rodzina i znajomi. Tylko tyle. Mysle ze na zachodzie moglbym zyc na podobnym poziomie. Pewnie gdybym mial zawod ktory w Polsce wybitnie sie nie oplaca to myslalbym o emigracji wczesniej.
Tej kasy już dawno zabrakło o ile w ogóle kiedyś była


@pierwszy_czlowiek: Wiesz kiedy bedzie wiadomo ze kasy zabraklo? Jak pis strai wladze.

To bedzie oznaka braku kasy. Poki jest przy wladzy to ta kase chocby wydrukuje. Zrobia wszystko zeby przy wladzy sie utrzymac. Nawet jakby mieli kupic dodatkowe drukarki.
To my dajemy kasę, więc teoretycznie nigdy im nie zabraknie ale to naszej kasy


@pierwszy_czlowiek: Rzad nigdy ne ma swojej kasy (poza ta dodrukowana).

Ma tylko tyle ile ukradnie narodowi.

Wiecej kradnie zeby wiecej dawac.

Narod widzi ze rzad daje i glosuje (tego ze kradnie nie widzi bo nie okrada tych co na niego glosuja-znaczy sie okrada ale akurat ci wybocty tego nie rozumieja). I tak to sie zyje na tej