Wpis z mikrobloga

@ShadyTalezz: trochę się nie zgadzam, kiedyś kanały muzyczne w TV i radiu starały się przedstawić słuchaczom coś więcej niż tylko "na maxa kompromisowa i przystępna muzyka", teraz już tylko to.

Jak wspominałem, ja nie czuję się stratny, bo wiem, że dzięki internetowi mogę znaleźć bardzo niszową muzykę, więc dla mnie to wygrana, bo radio słuchałem ostatnio pewnie z 10 lat temu.

Jest pełno popularnej muzyki, ok której zapewne nawet nie słuchałeś a to wynika z tego co wyżej pisałem - ta muzyka nie jest grana w radiach i scena jest dużo bardziej
  • Odpowiedz
@wkrk:

trochę się nie zgadzam, kiedyś kanały muzyczne w TV i radiu starały się przedstawić słuchaczom coś więcej niż tylko "na maxa kompromisowa i przystępna muzyka", teraz już tylko to.


No chyba nie zrozumiałeś do końca co napisałem w takim razie bo ja właśnie twierdzę, że było tak jak napisałeś, ze względu na to, że zdecydowanie więcej osób słuchało radia i to one kreowały gusta muzyczne. Teraz z racji tego, że nie mają szans na kreowaniu gustów to grają tę najbardziej przystępną i kompromisową
  • Odpowiedz
@little_muffin:

Bo wszystko jest praktycznie remixem starych hitow ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Równie dobrze ja mogę napisać, że kiedyś wszystko nie było remiksem, tylko coverem tego, co było wcześniej, a zespołów, które się wybiły
  • Odpowiedz
@IDontNeedRules: bo sam nie lubie shitowej muzyki i wychodze z założenia, ze jak ktos się za coś zabiera to powinien robic to porządnie. Nie znam sie na robieniu butów wiec nie robie za szewca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@djtartini1: już widzę, że ktoś ci odpowiedział ale też muszę:

Dawniej nie było autotune to chyba zasadnicza różnica. Uprzedzając, nie to nie jest ewolucja muzyki, tylko regres.


regres bo? Bo ci się nie podoba czy
  • Odpowiedz