Wpis z mikrobloga

@eldzej_10: Nie mogę z tych blackpillowców typu: @Pozytywny_gosc i @Fekalny_okuratnik

Najpierw robią o Tobie tak długi wpis że zastanawiasz się co ich boli że poświęcają Ci tyle swojego cennego czasu a później Cie do tego oznaczają mając Cię na czarnej liście.

I o ile nie mam nic złego do dyskutowania z ludźmi w internecie i chętnie w takiej dyskusji wezmę udział to jednak oznaczanie kogoś w poście przy jednoczesnym czarnolistowaniu takiej osoby pokazuje że te osobniki są tak zamknięci na inne poglądy że boją się dyskusji z kimś cytowanym czyli ze mną.

No bo czarna lista na wykopie jest raczej dla ludzi którzy z daną osobą nie chcą mieć do czynienia, a nie do tego aby taką osobę wrzucić na czarną i później oznaczać ją w swoich postach nie dając jej możliwości obrony swojego stanowiska.

Panowie @Pozytywny_gosc i @Fekalny_okuratnik jak to z wami jest tak naprawdę? (Jakby co to możecie śmiało odpisać poniżej)

#blackpill #redpill #przegryw #logikaniebieskichpaskow #czarnalista
Pobierz e.....0 - @eldzej10: Nie mogę z tych blackpillowców typu: @Pozytywnygosc i @Fekalnyok...
źródło: comment_1670502836wyHA6HM4rTMKUw3vQexM5G.jpg
  • 10
@Fekalny_okuratnik: @eldzej_10:

>anno domini 2022

>gospodarka światowa opiera się na skomplikowanym łańcuchu wzajemnych połączeń handlowych i politycznych

>gatunek ludzki dzięki wiedzy najlepszych fizyków i inżynierów wysłał na orbitę naszej planety sztuczne satelity z których korzysta zwykły człowiek

>wnętrze jądra komórkowego i liczone w miliardach sekwencje zasad azotowoych tworzących DNA dzięki pracy najpotężniejszych umysłów świata stają się coraz mniejszą tajemnicą

>eldzejcel_10 dalej nie nauczył się nie tagować samego siebie w swoich
>anno domini 2022

>gospodarka światowa opiera się na skomplikowanym łańcuchu wzajemnych połączeń handlowych i politycznych

>gatunek ludzki dzięki wiedzy najlepszych fizyków i inżynierów wysłał na orbitę naszej planety sztuczne satelity z których korzysta zwykły człowiek

>wnętrze jądra komórkowego i liczone w miliardach sekwencje zasad azotowoych tworzących DNA dzięki pracy najpotężniejszych umysłów świata stają się coraz mniejszą tajemnicą


@olaf_wolominski: Zapomniałeś dodać że @olaf_wolominski nadal zapomina brać leków zanim zajrzy na wykop.

A