Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie argumenty ludzi, którzy są za ćwiczeniami.
-Umniejszanie męskości gościom którzy nie chcą tam iść, xd ale jesteście macho, to na pewno romantyczne, ale nie wiem czy wam #!$%@? urośnie po tych 30 dniach. Sugestie o innej orientacji, bo nie chcę iść do woja też zabawne. Zawsze myślałem że wiem jaką mam, ale wy na pewno wiecie lepiej.
-A ja chce iść. A ja nie, no i widzisz?
-Kiedyś było na rok/dwa. Zajebiście, kiedyś też się ręce obcinało złodziejom.
-Tchórze, takie wcześniej kozaki z was. Wiesz co, jak miałem 12 lat to może bym się obraził. A potem napisał zadanie z przyrki.

A tak teraz na poważnie, przede wszystkim, #!$%@?ąc już od wolności. Czy tylko ja uważam, że Polska to twór ulepiony z gówna który nic mi nie dał? Edukacja? Poza 3 czy 4 wyjątkami nauczyciele i program nauczania to tragiczny żart, nawet na poziomie studiów, gdzie wciąż robisz te rzeczy tylko żeby dostać papierek. Polityka? No chyba nie muszę komentować. To może jestem coś winny/ powinienem być wdzięczny za tą bezpłatną służbę zdrowia? No tylko, że nauczony jestem że do lekarza nie ma sensu iść, ze względu na czas oczekiwania i podejście do mnie jako pacjenta. Większość lekarzy miała mnie w totalnej dupie. Chodzę tylko jak już muszę i tak naprawdę to chyba kilka razy było mi to potrzebne.

Także czego mam bronić? Jakich wartości? Historii sprzed kilkudziesięciu lat, której nie zdążyłem się nauczyć bo mi 3 raz antyk powtarzali? A może patologii która robi dzieci na 500+. Albo lekarzy i nauczycieli którzy marnowali mój czas i mieli mnie gdzieś. Moich bliskich mogę w razie czego nauczyć języka, jak będzie trzeba z tego kraju #!$%@?ć.

Nikt nie nauczył mnie patriotyzmu i już raczej nie nauczy. W piździe mam tej kraj i nie jestem w żaden sposób dumny z bycia Polakiem.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #pobor #polska
  • 6
@NibyTakAleNieDoKonca: ja w dwóch kwestiach formalnych:
- w niektórych krajach muzułmańskich za kradzież nadal obcina się kończyny,
- darmowa służba zdrowia? Kosztuje mnie 1200 na miesiąc, w zamian byłem u lekarza 12 lat temu, bo jak jesteś chory to nadal od 6 masz stać w kolejce po łaskę wpisania na listę lub możesz dzwonić na numer którego nikt nie odbiera, a jak odbierze to masz dzwonić jutro.
Aktualny stan RP to
@NibyTakAleNieDoKonca: i jeszcze wyzywanie od cipeuszy i #!$%@? w rurkach xD
do tego robienie ze zniewieścienia totalną obelgę, bo MĘSKOŚĆ najwyższą wartością. Ciul, że to nie ode mnie zależało, z jakich chromosomów zostałem ulepiony i urodziłem się z takimi genitaliami, a nie innymi. MĘSKOŚĆ najważniejsza.