Wpis z mikrobloga

@szasznik: @tusk: orlen sypnął groszem i nagle Michałek wprowadził cenzurę niewygodnych treści xD

Ale będzie tutaj dym na wybory, hohoho

Michaś, mam nadzieję, że ta kasa była tego warta bo coś czuję ale ten rok będzie w historii zapisany jako ten w którym swojemu dziecku zrobiłeś egzekucję jak NKVD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@tusk: nie no to już poszło za daleko xD to już jawnie przestaje podpadać jakkolwiek pod regulamin serwisu a jedynie pod robienie gały Orlenowi

Czas #!$%@?ć z tego portalu
  • Odpowiedz
@tusk: mi miesiąc temu dwa razy skasowali screen z Twittera wszechpolaków, którzy detali flagę unijną. Wykop powoli robi się podnóżkiem środowisk pisowo-prawicowych
  • Odpowiedz
Co mnie #!$%@? w poborze do woja? To, że nie jesteśmy traktowani równo! Z jakiej racji mam mieć mniejsze prawa obywatelskie?

#!$%@? paranoja, że chłop, który robi na ten cały cyrk jest najbardziej #!$%@? przez system, a ludzie których utrzymuje są traktowani lepiej od niego.

Politycy, którzy głosowali za poborem? Każdy na szkolenie wojskowe w pierwszej turze. Daj przykład śmieciu

Hipokrytki, które popierają obowiązkowy pobór mężczyzn i jednocześnie szczekają o parytety? Do
  • Odpowiedz
@tusk:
Byku, ale nie było np. jakichś wulgaryzmów w nazwie pliku czy coś?
Pamiętam że kiedyś się sprułem do moderacji że zwykły obrazek z papieżem mi zdjęli, a nazwa pliku była jakaś turbo wulgarna, tylko, że zupełnie o tym zapomniałem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tusk:
Byku, ale nie było np. jakichś wulgaryzmów w nazwie pliku czy coś?
Pamiętam że kiedyś się sprułem do moderacji że zwykły obrazek z papieżem mi zdjęli, a nazwa pliku była jakaś turbo wulgarna, tylko, że zupełnie o tym zapomniałem xD

@Zgrywajac_twardziela: Nazwa pliku to było obajtek2.jpg Może dla kogoś była ona obraźliwa xD
  • Odpowiedz